Americol Antol 80 bezzapachowy płyn odtłuszczający 10 l

Cena netto: 144,70 zł
Cena brutto: 177,98 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 10 szt.

Kod produktu: AME-0014

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Kanister
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Americol Antol 80 10 l to bezwonny rozpuszczalnik węglowodorowy przeznaczony do czyszczenia maszyn, silników z tłuszczu, smaru, olejów, smoły itp. Produkt może wchłonąć zabrudzenia o pięciokrotnie większej objętości niż jego własna.
Produkt tylko dla firm
Americol Antol 80 bezzapachowy płyn odtłuszczający 10 l

Zastosowanie

Americol Antol 80 10 l to bezwonny rozpuszczalnik węglowodorowy przeznaczony do czyszczenia maszyn czy silników z tłuszczu, smaru, olejów, smoły, asfaltu i bituminy. Oprócz tego nadaje się do czyszczenia zbiorników i cystern ze stali węglowej. Ponadto nadaje się on do mycia zanurzeniowego, manualnego, ręcznego oraz w opryskiwaczu. 

UWAGA! Środek posiada temperaturę zapłonu 80°C!

Właściwości

Zalecenia: nie rozcieńczyć produktu.

Sposób użycia: produkt można nanosić zanurzeniowo, manualnie lub przy użyciu opryskiwacza. Po naniesieniu produku pozostawić do zadziałania. Następnie pozostawić do odparowania, przetrzeć ściereczką czy szczoteczką, lub spłukać wodą.

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

H304 Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.

Zwroty wskazujące środki ostrożności
P301+P310 W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/....
P331 NIE wywoływać wymiotów.
P405 Przechowywać pod zamknięciem.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top