Balsam do mycia naczyń Flo mix karton 10 x 500 ml

Cena netto: 36,59 zł 35,49 zł (7,10 zł / 1 l)
Cena brutto: 45,00 zł 43,65 zł (7,10 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 3%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 8 szt.

Kod produktu: FL-M-0010

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Butelka
 • Zawartość:
  5 l
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 10 szt.
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Flo balsam do mycia naczyń jest koncentrowany i niezwykle wydajny. Idelanie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Wyjątkowo łagodny dla dłoni - zawiera panthenol, który działa kojąco na skórę. Delikatny owocowo-kwiatowy zapach sprawia, że codzienne mycia naczyń staje się czystą przyjemnością.
Promocja
Balsam do mycia naczyń Flo mix karton 10 x 500 ml

Zastosowanie

Skoncentrowany balsam do mycia naczyń Flo idealnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Aktywna piana ułatwia skuteczne usuwanie brudu i tluszczu. Balsam do mycia naczyń Flo  dzięki zawartości Panthenolu jest wyjątkowo łagodny dla skóry dłoni. Zawiera również olejek arganowy oraz olejki cytrusowe. Delikatny owocowo-kwiatowy zapach sprawia, że codzienne mycie naczyń staje się czystą przyjemnością. Cechuje się wysoką wydajnością *. Przebadany dermatologicznie.

*potwierdzone w zewnętrznym laboratorium      1 doza = 27 talerzy

Zestaw zawiera:

 • balsam do mycia naczyń Flo Aloe Vera 500 ml 5 szt.
 • balsam do mycia naczyń Flo ARgan Oil 500 ml 5 szt. 

Środki ostrożności

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top