Cienkowarstwowy tynk na zabytkowe podłoża 25 kg – Optosan TrassFeinputz 0,6 mm

Cena netto: 68,75 zł
Cena brutto: 84,56 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: OPT-00033-1

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Worek
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
  Paleta
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Cienkowarstwowy tynk na zabytkowe podłoża – to mineralny tynk nawierzchniowy z trasem. Idealna propozycja dla każdego, kto staje przed koniecznością renowacji zabytkowej elewacji. Szczególnie polecany w sytuacji gdy z różnych powodów warstwa tynku musi być ograniczona. Na zamówienie istnieje możliwość fabrycznego barwienia tynku w masie. Umożliwia zatopienie siatki zbrojącej.

Czas wysyłki 3 - 7 dni roboczych.

Cienkowarstwowy tynk na zabytkowe podłoża 25 kg – Optosan TrassFeinputz 0,6 mm

Zastosowanie

Zastosowanie Cienkowarstwowy tynk mineralny na zabytkowe podłoża do stasowania przy rekonstrukcjach, renowacjach, naprawach zabytkowych elewacji. Może być stosowany zarówno do kompleksowych renowacji całych budynków jak również do miejscowych napraw spękań i miejscowych uszkodzeń starych tynków mineralnych. Masa jest wysoko plastyczna i znakomicie poddaje się obróbce. Jej właściwości pozwalają na gracowanie lub filcowanie. Podczas nakładania istnieje możliwość zatopienia siatki zbrojącej. W zależności od ziarna można uzyskać powierzchnię całkowicie gładko zatartą, pośrednią lub rustykalną.

Właściwości

Właściwości Dostępna z frakcją 0,3 mm (na zamówienie po konsultacji z obsługą dostępne frakcje 0,5; 0,6 a nawet 1 mm.) Zakres stosowania od 2 do 12 mm miąższości warstwy wierzchniej. Możliwość fabrycznego barwienia (na zamówienie po konsultacji z obsługą) Możliwość zatapiania siatki zbrojącej. Bardzo wysoka przepuszczalność. Doskonała plastyczność masy roboczej. Dane techniczne: Zgodny z PN-EN998-1:2012 Klasa GP CS III Ziarno 0,3 mm ( na zamówienie dostępne również 0,5; 0,6; 1 mm) Zużycie: 1,2 kg/mm/m2 Opakowanie 25 kg

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top