Długodziałający nawóz do róż, krzewów kwitnących 100 dni Florovit 1 kg

Cena netto: 9,79 zł (9,79 zł / 1 kg)
Cena brutto: 10,57 zł (9,79 zł / 1 kg) w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 7 szt.

Kod produktu: FLO-0029

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Karton
 • Zawartość:
  1 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Nawóz do róż i krzewów kwitnących 100 dni Florovit przeznaczony do zasilania każdego gatunku róż, ogrodowych krzewów kwitnących. Stosowanie nawozu Florovit ma na celu wzmocnienie i poprawę zdrowia roślin, a także zapewnienie intensywnego wzrostu oraz barwnego kwitnienia. Działanie nawozu polega na powolnym uwalnianiu składników pokarmowych, dając gwarancję codziennego odżywienia roślin przez 100 dni.

Długodziałający nawóz do róż, krzewów kwitnących 100 dni Florovit 1 kg

Zastosowanie

Długodziałający nawóz do róż i krzewów kwitnących 100 dni Florovit to odpowiednio dobrana mieszanka minerałów, która sprawia, że rośliny są doskonale przygotowane do okresu kwitnięcia. Składniki pokarmowe zawarte w nawozie uwalniane są powoli, co zapewnia właściwe odżywienie roślin przez okres 100 dni. Po nawożeniu kwiaty są znacznie bardziej okazałe i intensywniej wybarwione przez cały sezon, a to za sprawą dodatkowej zawartości magnezu. Nawóz nie jest skomplikowany w użyciu. Dla roślin nowych dawka 10 – 20 g na sztukę, nawóz wymieszać z ziemią przed posadzeniem roślin. Dla roślin już rosnących dawka wynosi 30 – 50 g na sztukę w zależności od rozmiarów i wieku rośliny. Wskazanym jest zmieszanie wierzchniej warstwy gleby tak, aby nawóz dostał się w głąb ziemi. Regularne podlewanie znacząco zwiększy efektywność nawozu. Środek ten jest bezpieczny dla zwierząt.

Właściwości

NAWÓZ WE Nawóz NPK (MgO) 13,0 :11,0 :16,0 (14,0) zawierający ureaform z żelazem, manganem.

13,0% (N) azot całkowity; 4,3% (N) azot amonowy; 4,7% (N) azot amidowy; 4,0% (N) azot z ureaformu (w tym 0,6% rozp. tylko w gorącej wodzie, 2,9% rozp. w zimnej wodzie); 11,0% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie, 7,1% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 16,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 4,0% (MgO) tlenek magnezu całkowity; 0,3% (Fe) żelazo całkowite; 0,1% (Mn) mangan całkowity.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top