Glicerynowe mydło do twarzy ze złotem

Cena netto: 23,58 zł (471,60 zł / 1 kg)
Cena brutto: 29,00 zł (471,60 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0048

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  50 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Naturalne glicerynowe mydło ze złotem przeznaczone jest do każdej cery, bez względu na wiek. Polecane także do cery trądzikowej. 

Glicerynowe mydło do twarzy ze złotem

Zastosowanie

W mydle do twarzy zawarte są cząsteczki czystego i czynnego złota poddanego procesowi mikronizacji. 

Nanocząsteczki złota docierając  do warstwy podstawowej naskórka, uruchamiają  mechanizmy związane z systemem jego nawilżenia oraz aktywują proces syntezy kolagenu i elastyny w skórze. Dzięki temu po zastosowaniu preparatu uzyskuje się efekt rozświetlonej, jedwabistej oraz pełnej blasku skóry. Mydło ma również właściwości antybakteryjne - skutecznie walczy z niedoskonałościami cery. 

Zawarta w mydle kompozycja złota i naturalnych produktów jak wyciąg z kurkumy, wyciąg z gujawy, wyciąg z owoców indyjskiego mango oraz eteryczny olejek cytrynowy wraz z gliceryną roślinną rozjaśnia i rozświetla cerę nadając jej młody, wypoczęty wygląd, nie wysusza. Cera pozostaje aksamitnie miękka i nawilżona.

Mnogość składników czynnych sprawia, że mydło nie tylko skutecznie usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia skóry, ale jest również świetnym kosmetykiem pielęgnującym i przygotowującym skórę do innych zabiegów kosmetycznych.

 

Właściwości

Sposób użycia: delikatnie namydlić twarz, spłukać wodą. Omijać okolice oczu.

Składniki: woda, gliceryna, płatki 24-karatowego złota, ekstrakt z kurkumy, eteryczny olejek cytrynowy, ekstrakt z gujawy, ekstrakt z owoców indyjskiego mango, ekstrakt z owoców śliwy amerykańskiej, ekstrakt z owoców brzoskwini, ekstrakt z malin, ekstrakt z poziomek, ekstrakt z owoców winorośli.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Ekskluzywny krem do pielęgnacji twarzy z płatkami złota

Cena netto: 121,95 zł (2 439,00 zł / 1 l)
Cena brutto: 150,00 zł (2 439,00 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Zaawansowane serum do twarzy z kwasem hialuronowym

Cena netto: 89,43 zł (4 471,50 zł / 1 l)
Cena brutto: 110,00 zł (4 471,50 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Ekskluzywny żel pod oczy z płatkami złota

Cena netto: 54,47 zł (5 447,00 zł / 1 l)
Cena brutto: 67,00 zł (5 447,00 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top