Impregnat do ochrony tapicerki materiałowej 250 ml

Cena netto: 37,40 zł (149,60 zł / 1 l)
Cena brutto: 46,00 zł (149,60 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: NAN-0024

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  250 ml
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Impregnat do tapicerek z materiałów sztucznych i naturalnych to produkt, któy doskonale zabezpiecza materiał, na którym jest stosowany przed plamami czy wchłanianiem się cieczy. Impregnat nadaje materiałowi właściwości hydrofobowe. Zabezpiecza impregnowane materiały na okres do 12 miesięcy (w zależności od zużycia materiału).

Impregnat do ochrony tapicerki materiałowej 250 ml

Zastosowanie

Impregnat do tekstyliów opracowany został specjalnie do tapicerek z materiałów sztucznych oraz naturalnych. Zawarte w nim nanocząsteczki tworzą niewidoczną dla ludzkiego oka powłokę ochronną o grubości kilku nanometrów wokół każdego włókna powierzchni, na której jest stosowany. Zabezpiecza tapicerkę przed plamami oraz przed wchłanianiem się cieczy nadając jej właściwości hydrofobowe. Impregnat sprawia, że wysuszony brud nie zatrzymuje się na powierzchni oraz nie powoduje plam, a mokry brud nie zostaje wchłaniany przez włókna. Produkt zabezpiecza impregnowane materiały na okres do 12 miesięcy.

Właściwości

Sposób użycia:

Dokładnie wyczyszczoną i suchą powierzchnie spryskać należy preparatem , a następnie czystą i suchą ścierką lub foliową rękawicą rozetrzeć impregnat na powierzchni. Impregnowane elementy nie powinny mieć kontaktu z wodą przez minimum 2h od zabezpieczenia.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top