Kremowy scrub do ciała ze sproszkowaną kawą

Cena netto: 60,98 zł (406,53 zł / 1 l)
Cena brutto: 75,00 zł (406,53 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 2 szt.

Kod produktu: DAW-0066

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  150 ml
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Kremowy scrub do ciała ze sproszkowanymi ziarnami kawy przeznaczony jest do peelingowania całego ciała. Peeling polecany jest dla każdego rodzaju skóry, za wyjątkiem osób z problemami naczyniowymi i skłonnością do pajączków.

Kremowy scrub do ciała ze sproszkowaną kawą

Zastosowanie

Kawa znana jest od wieków ze swoich właściwości odmładzających i oczyszczających skórę. Rozjaśnia przebarwienia, pobudza krążenie krwi i przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, przez co jest cenionym środkiem wspomagającym walkę z cellulitem, przywraca blask zmęczonej, zszarzałej skórze.

Receptura oparta jest na oleju z otrębów ryżowych. Jest on niezwykle bogaty w witaminę E, jednak jego najważniejszym składnikiem jest gamma-oryzanol. Biochemicznie jest on kompleksem estrów fitosteroli i kwasu felurowego oraz innych związków organicznych o niezwykle silnych właściwościach antyrodnikowych. Zastosowany na skórę wykazuje 10-krotnie mocniejsze działanie od witaminy E. Odmładza, działa antynowotworowo i przeciwstarzeniowo, hamuje procesy starzeniowe, poprawia napięcie skóry oraz rozjaśnia plamy potrądzikowe i starcze. Bogate właściwości oleju ryżowego dopełnia oliwa z oliwek, która jest źródłem witaminy E. Zastosowana na skórę odżywia ją i zabezpiecza przed odwodnieniem, działa kojąco i pomaga odbudować płaszcz lipidowy.

Produkt jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, jednak ze względu na silne działanie kofeiny nie powinny go stosować osoby z problemami naczyniowymi, ze skłonnością do pajączków.

Składniki scrubu w 90% mają pochodzenie naturalne.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top