Łagodząca maseczka do twarzy z białą herbatą

Cena netto: 65,04 zł 53,65 zł (1 073,00 zł / 1 kg)
Cena brutto: 80,00 zł 65,99 zł (1 319,80 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 17.5%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1szt.

Kod produktu: DAW-0072

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  50 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
  Zielony
 • Zapach:

O produkcie

Łagodząca maseczka do twarzy z glinką i białą herbatą to idealnie uzupełnienie pielęgnacji każdego rodzaju cery. Ze względu na działanie łagodzące i wyciszające stosowanie maseczki szczególnie polecane jest do skóry ze skłonnościami do podrażnień, suchej, atopowej, z drobnymi ranami oraz egzemą.

Promocja
Łagodząca maseczka do twarzy z białą herbatą

Zastosowanie

Łagodząca maseczka do twarzy z glinką i białą herbatą  szczególnie polecana jest do skóry ze skłonnościami do podrażnień, suchej, atopowej, z drobnymi ranami oraz egzemą.

Główny składnik maseczki to kaolin, który zawiera liczne makro- i mikroelementy. Glinka biała skutecznie uzupełnia niedobory minerałów występujące w strukturach skóry, oczyszcza skórę, ma właściowości absorpcyjne (wchłania zanieczyszczenia i substancje toksyczne) i bakteriobójcze. Związki czynne zawarte w glince białej przyspieszają zabliźnianie oraz stymulują funkcje obronne skóry. Maska została wzbogacona o wyciąg z aloesu, o wyjątkowym działaniu kojącym. Witaminy A, C i E uelastyczniają skórę, sprawiają że wygląda na bardziej jędrną i świeżą. 

Zawarty w maseczce ekstrakt z białej herbaty wykazuje działanie regenerujące i tonizujące.

Po zastosowaniu maseczki z glinką skóra jest gładka, świeża i aksamitna w dotyku.

Produkt nie zawiera silikonów, parabenów, TEA i barwników.

Właściwości

Składniki czynne: glinka, gliceryna, olej ze słodkich migdałów, olej Jojoba, olej z orzechów makadamia, olej z awokado, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z oczaru wirginijskiego, olej z nasion wiesiołka

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Promocja

Przeciwzmarszczkowa maseczka do twarzy na płacie bawełnianym ze śluzem ślimaka

9,35 zł Cena netto: 10,57 zł (1 073,00 zł / 1 kg)
11,50 zł (1 319,80 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Promocja

Rozjaśniająca maseczka do twarzy na płacie bawełnianym z białą lilią

9,35 zł Cena netto: 10,16 zł (1 073,00 zł / 1 kg)
11,50 zł (1 319,80 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top