Mgiełka odstraszająca komary i inne owady- Anti Mosquito

Cena netto: 29,27 zł
Cena brutto: 36,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0010

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Mgiełka do ciała o zapachu trawy cytrynowej, odstraszająca komary. 

Mgiełka odstraszająca komary i inne owady- Anti Mosquito

Zastosowanie

Mgiełka do ciała Anti Mosquito to mieszanka naturalnych olejków eterycznych z trawy cytrynowej, pomarańczy, cytryny oraz eukaliptusa. Kompozycja tych składników sprawia, że jest on naturalną alternatywą środków odstraszających uciążliwe insekty m. in komary, muchy czy meszki. Ma bardzo przyjemny i świeży zapach. Produkt ten polecany jest dla wszystkich osób, a naturalne składniki sprawiają, że produkt ten jest najlepszą barierą ochronną przed wszelkimi owadami. 

Właściwości

Sposób użycia: Spryskiwać ciało i ubranie tak często jak jest to konieczne. Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać. Wstrząsnąć przed użyciem.

Składniki: woda, olejek eteryczny z trawy cytrynowej, olejek eteryczny pomarańczowy, olejek eteryczny cytrynowy, olejek eteryczny eukaliptusowy.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top