Mydło w płynie Savanti Energy Limonka 500 ml

Cena netto: 6,50 zł (13,00 zł / 1 l)
Cena brutto: 7,99 zł (15,98 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 4 szt.

Kod produktu: SAV-0004

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  0.5 l
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 15 butelek
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
  Żółty
 • Zapach:
  Limonkowy

O produkcie

Nawiliżające mydło w płynie Savanti Energy Limonka jest wyjątkowo łagodne dla skóry dłoni. Delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając na niej subtelny świeży limonkowy zapach. Mydło zostało przebadane dermatologicznie, posiada pH neutralne dla skóry dłoni. Zawarty w nim pantenol skutecznie łagodzi i regeneruje skórę.

Mydło w płynie Savanti Energy Limonka 500 ml

Zastosowanie

SAVANTI Energy Limonka jest to wysokiej jakości mydło w płynie łagodne dla skóry dłoni. Zostało wzbogacone o ekstrakty z owoców limonki oraz składniki nawilżające, dzięki czemu zapewniają wyjątkową pielęgnację i nawilżenie skóry dłoni. Wyjątkowe składniki mydła sprawiają, że skóra dłoni jest gładka i miękka w dotyku. Subtelny zapach mydła sprawia, że codzienna pielęgnacja pozostawia skórę czystą oraz pachnącą. Mydło w płynie Savanti zebadane dermatologicznie. pH neutralne dla skóry

Właściwości

Sposób użycia:

na wilgotną dłoń nanieść niewielką ilość mydła i rozprowadzić po powierzchni zwilżonego ciała.

Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyquaternium-7, Panthenol, Alcohol, Rosa Gallica Flower Extract, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Tocopherol, Linoleic Acid, Retinyl Palmitate, Parfum (Citronellol), Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, CI 17200.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top