Naturalna sól morska do kąpieli o morskim zapachu

Cena netto: 20,33 zł (203,30 zł / 1 kg)
Cena brutto: 25,00 zł (203,30 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 2 szt.

Kod produktu: DAW-0023

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  100 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Naturalna sól do kąpieli Ocean to kompozycja soli morskiej i olejku eterycznego o działaniu relaksującym. Dodatek olejku miętowego sprawia, że kąpiel staje się odprężającym zabiegiem. 

Naturalna sól morska do kąpieli o morskim zapachu

Zastosowanie

Sól do kąpieli Ocean to wyjątkowa kompozycja soli morskiej i olejku eterycznego. Dobroczynne właściwości soli morskiej wykorzystywane są w kąpielach od wieków. Otrzymywana w trakcie odparowywania wody oceanicznej na polach solnych, bogata w mikroelementy dobroczynnie wpływa na urodę i zdrowie. Sól do kąpieli ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Użycie jej w kąpieli wspomaga łagodzenie różnego rodzaju problemów i chorób skórnych, poprawia stan skóry, oczyszcza ją i regeneruje. Kąpiel z użyciem naturalnej soli morskiej odpręża układ mięśniowy, zmniejsza napięcie oraz ból mięśni i stawów.

Dodany do soli delikatny zapach olejku miętowego przynosi ukojenie i orzeźwienie. Dzięki temu kąpiel staje się doskonałym relaksującym zabiegiem.

Sól zawarta w kosmetyku może wywołać uczucie szczypania i pieczenia na podrażnionej lub skaleczonej skórze.

Właściwości

Sposób użycia: rozpuścić w ciepłej kąpieli 3-4 łyżki soli.

W przypadku niewielkich otarć lub skaleczeń skóry może pojawić się uczucie szczypania. Unikać kontaktu  z oczami.

Składniki: naturalna sól morska, olejek miętowy.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top