Naturalne kokony jedwabnika

Cena netto: 40,65 zł (1,85 zł / 1 szt)
Cena brutto: 50,00 zł (1,85 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0001

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  22 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Kokony jedwabnika to naturalny produkt do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Doskonale oczyszczają cerę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i aksamitną. 

Naturalne kokony jedwabnika

Zastosowanie

Jedwab to ekskluzywny produkt i niewyobrażalnie bogaty wachlarz możliwości. Najważniejszymi proteinami jedwabnymi są fibroina i serycyna  - mają bardzo podobną budowę biochemiczną do białek występujących w skórze i włosach.

Masaż kokonami jedwabników to delikatny i relaksujący peeling, ale także odżywienie i dostarczenie skórze potrzebnych aminokwasów. Skóra po takim zabiegu pozostaje rozświetlona, gładka i aksamitna w dotyku, a co najważniejsze odżywiona.

Fibroina jest proteiną o ogromnej zdolności do wiązania wody. To główny składnik nici jedwabnych, wykorzystywany  w kosmetykach o właściwościach nawilżających, przeznaczonych szczególnie do cery suchej. Jest bardzo delikatna i nie podrażnia skóry. 

Serycyna to nic innego jak klej jedwabny (inaczej jedwab w płynie). Służy do scalania nitek jedwabiu. Posiada właściwości antyoksydacyjne i chroni skórę przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo świetnie nawilża cerę i tworzy mikrofilm, który zatrzymuje ucieczkę wody pozwalając jednocześnie skórze swobodnie oddychać. Ujednolica koloryt skóry oraz pomaga zmniejszać jej stany zapalne i zmiany trądzikowe. Używana jest w ekskluzywnych preparatach przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry.

Kokony jedwabnika są produktem niezwykle bezpiecznym, całkowicie naturalnym i bardzo delikatnym. Mogą być stosowane w codziennej, regularnej pielęgnacji skóry twarzy. Są odpowiednie dla każdego rodzaju cery, nawet delikatnej i skłonnej do podrażnień.

Zażółcenia czy brązowe plamki są zupełnie naturalne, ponieważ kokony nie są one poddawane oczyszczaniu chemicznemu czy barwieniu. Takie działania mogłyby zniszczyć delikatną strukturę protein jedwabnych.  Nasze kokony jedwabnika są produktem pochodzącym z certyfikowanej farmy.

Właściwości

Sposób użycia:

Kokon przed użyciem należy zanurzyć w ciepłej wodzie (60-70 st.C) na około 10min aby zmiękł. W tym czasie należy oczyścić twarz z makijażu. Przed użyciem kokonu można opłukać twarz wodą, w której był zanurzony. Następnie należy nałożyć kokon na palec i wykonać nim delikatny masaż całej twarzy i dekoltu. Po skończonym zabiegu należy go opłukać w ciepłej wodzie i pozostawić do wyschnięcia w suchym, czystym pojemniku. Kokon może być użyty kilkakrotnie.

Stosować dwa razy dziennie.

Zawartość: 22szt

Składniki: kokony jedwabnika.

Ingredients/INCI: Silk Cocoons

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top