Naturalne mydło olejowe w kostce

Cena netto: 23,58 zł (235,80 zł / 1 kg)
Cena brutto: 29,00 zł (235,80 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0044

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  100 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Naturalne mydło olejowe w kostce polecane jest do każdego typu skóry, szczególnie do cery z problemami skórnymi. Bazuje na naturalnych olejach roślinnych. Bardzo dobrze się pieni i jest wyjątkowo łagodne dla skóry.

Naturalne mydło olejowe w kostce

Zastosowanie

Naturalne mydło olejowe w kostce to w pełni naturalny produkt, powstały na bazie olejów roślinnych. Bardzo dobrze się pieni i jest wyjątkowo łagodne dla skóry. Mydło nie narusza płaszcza hydrolipidowego skóry, nie wypłukuje naturalnych składników nawilżających. Skóra jest odpowiednio nawilżona i nawodniona. W pełni naturalne składniki nie wysuszają ani nie podrażniają skóry. Zawarte w mydle oleje odbudowują naturalny film lipidowy skóry, wspomagając jej nawodnienie. Regularne stosowanie mydła niweluje stany zapalne, działa kojąco, wspomaga gojenie się wyprysków, zapobiega również tworzeniu się nowych. Skóra w naturalny sposób jest oczyszczona, nawilżona, delikatnie natłuszczona i odpowiednio zadbana. 

Olej ryżowy jest jednym z najdelikatniejszych składników stosowanych w kosmetyce. Wyjątkowo rzadko uczula, jest bezglutenowy i bardzo przyjazny dla skóry. Azjatki cenią go przede wszystkim za gamma-oryzanol - kompleks estrów fitosteroli i kwasu felurowego, wykazujący 10 razy mocniejsze właściwości antyoksydacyjne w porównaniu z witaminą E. Zastosowany na skórę wykazuje działanie odmładzające, hamuje procesy starzeniowe i stymuluje jej procesy naprawcze.

Naturalne mydło olejowe w kostce występuje w czterech wersjach : Tajskie zioła, Ryż jaśminowy, mango, Popiół bambusowy 

Właściwości

Sposób użycia: Delikatnie namydlić twarz i ciało, spłukać wodą. Omijać okolice oczu.

Składniki: woda, oliwa  z oliwek, olej kokosowy, olej z otrębów ryżowych, wyciąg z kłącza kurkumy, miód, wyciąg z owoców tamaryndowca, puder ryżowy

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top