Naturalny balsam do pielęgnacji brody Original

Cena netto: 52,85 zł (880,83 zł / 1 kg)
Cena brutto: 65,00 zł (880,83 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0039

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  60 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Naturalny balsam do pielęgnacji brody Original to ekskluzywny preparat dla mężczyzn do pielęgnacji i stylizacji brody.

Naturalny balsam do pielęgnacji brody Original

Zastosowanie

Balsam do brody jest ekskluzywnym preparatem przeznaczonym do codziennej porannej pielęgnacji zarostu. Pełni dwie role: odżywiania oraz stylizacji brody i z każdej z nich wywiązuje się wyśmienicie.

Receptura produktu oparta jest na oleju kokosowym w połączeniu z masłem shea i naturalnym wosku pszczelim. Te trzy składniki są niezbędne do zmiękczania włosów i stylizacji brody. Dodanie do kompozycji oleju rycynowego, oleju jojoba i oleju arganowego sprawia, że jest to doskonale przygotowany preparat odżywiający skórę twarzy, wzmacniający cebulki włosów i zamykający ich łuski, dzięki czemu włosy stają się miękkie, lśniące, sprężyste.

Zawarte w balsamie olejki paczuli i pomarańczowy nadają całości zapach korzenny i cytrusowy z lekką, słodką nutą. 

Niezwykle delikatna, miękka, kremowa konsystencja pozwala bez problemu nabrać z puszki nawet niewielką ilość balsamu na palce.

Właściwości

Sposób użycia: Delikatna, miękka, kremowa konsystencja pozwala łatwo nabrać niewielką ilość balsamu potrzebną do stylizacji. Balsam należy rozprowadzić na brodzie grzebieniem lub szczotką i na koniec wystylizować dłońmi. Można stosować wielokrotnie w ciągu dnia.

Składniki: olej kokosowy, masło shea, wosk pszczeli, olej rycynowy, olej arganowy, olej jojoba, olejek paczuli, olejek pomarańczowy.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Zaawansowane serum do twarzy z kwasem hialuronowym

Cena netto: 89,43 zł (4 471,50 zł / 1 l)
Cena brutto: 110,00 zł (4 471,50 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top