Naturalny puder do twarzy - sypki

Cena netto: 52,85 zł (1 761,67 zł / 1 kg)
Cena brutto: 65,00 zł (1 761,67 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  30 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Transparentny, ekskluzywny sypki puder do twarzy to idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji każdego typu cery i znakomite wykończenie makijażu. 

Naturalny puder do twarzy - sypki

Zastosowanie

Transparentny puder sypki Mystique Arom stworzony został na bazie naturalnego ekstraktu z Feronii słoniowej zwanej Thanaką. Kosmetyk idealnie wykończy makijaż, zmatowi ją, wygładzi i rozświetli. Ma również delikatne działanie łagodzące i odkażające skórę.

Feronia słoniowa od setek lat jest wykorzystywana przez kobiety Azji, a szczególnie przez mieszkanki Birmy I Tajlandii, do upiększania twarzy. Thanaka (bo tak jest nazywana Feronia słoniowa) ma ogromne właściwości higroskopijne, dlatego doskonale matowi skórę, absorbuje pot i sebum i sprawia, że twarz jest aksamitnie miękka.

Puder Tanaka przyczynia się do: 
- absorbcji potu i sebum 
- matowienia powierzchni skóry 
- nadawania miękkości i jedwabistości skórze 
- zwężania porów 
- oczyszczania skóry 


Bez obaw można go stosować kilkakrotnie w ciągu dnia, trzyma się dobrze, nie ciemnieje i co najważniejsze nie daje efektu maski.

Odcień sunny, transparentny. Zapakowany jest  w eleganckie opakowanie, a łatwość w aplikacji i wydajność to jego kolejne atuty.  Jego subtelny, delikatny zapach stanowi doskonałe dopełnienie całości.

 

Środki ostrożności

Sposób użycia: Niewielką ilość pudru nałożyć na twarz przy pomocy pędzla lub gąbeczki jako zakończenie makijażu.

Składniki: ekstrakt z feronii słoniowej, witamina E, tlenek cynku, węglan magnezu, talk

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top