PLONVIT ZBOŻA

Cena netto: od 9,92 zł
Cena brutto: od 12,20 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: PLO-K-0001

Specyfikacja

 • Typ opakowania:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Plonvit zboża to wieloskładnikowy nawóz rolniczy przeznaczony do dolistnego dokarmiania zbóż zawierający w swym składzie bogate źródło azotu oraz szereg mikroelementów niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin.

Produkt tylko dla firm

Zastosowanie

Plonvit zboża szybko i skutecznie dostarcza roślinom mikroelementy w proporcjach odpowiadających wymaganiom pokarmowym zbóż, ze szczególnym uwzględnieniem miedzi (Cu), manganu (Mn) i cynku (Zn), na niedobory których rośliny zbożowe są bardzo wrażliwe. Mikroelementy są schelatowane, dzięki czemu w pełni dostępne dla roślin. Nawóz zawiera także magnez oraz azot poprawiający pobieranie i przyswajanie mikroskładników. Sposób użycia: Oprysk nawozami dolistnymi jest najbardziej efektywnym zabiegiem dokarmiającym. Niedobór nawet jednego ze składników pokarmowych zawsze skutkuje spadkiem wielkości i jakości plonu. Oznaki niedoborów na roślinach często są trudne do zidentyfikowania w tym przypadku ważna jest profilaktyka. Dawkowanie: 1-2 l/ ha

Właściwości

Skład produktu : Azot (N) całkowity: 15,0 % azot (N) amidowy (NH2): 15,0 % Tlenek magnezu (MgO): 2,0 % Trójtlenek siarki (SO3): 4,5 % Bor (B): 0,014 % Miedź (Cu) schelatowana przez EDTA: 0,900 % Żelazo (Fe) schelatowane przez EDTA: 0,800 % Mangan (Mn) schelatowany przez EDTA: 1,100 % Molibden (Mo): 0,005 % Cynk (Zn) schelatowany przez EDTA: 1,000 % Tytan (Ti): 0,020 %

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top