Podpałka - Rozpalacze 72 sztuki BIG BOX

Cena netto: 7,72 zł 6,91 zł (0,10 zł / 1 szt)
Cena brutto: 9,50 zł 8,50 zł (0,10 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 10.5%
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: ZAP-PR72

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Pudełko tekturowe
 • Zawartość:
  72 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 10 szt.
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Rozpalacze 72 szt . BIG-BOX - to wygodne i łatwe rozpalanie bez zapałek. Rozpalacze przeznaczone do rozniecania ognia w kominkach, ogniskach i grillach. Wystarczy ich niewielka ilość, aby rozpalić i podtrzymać ogień. Wymiar rozpalacza 175x63x12 mm.

Promocja
Podpałka - Rozpalacze 72 sztuki BIG BOX

Zastosowanie

Skuteczny i wydajny produkt do rozniecania ognia w kominkach, ogniskach i grillach. Specjalny kształt płyty sprawia, że rozpalanie węgla drzewnego, drewna kominkowego, paliwa w piecu, a nawet ogniska staje wyjątkowo łatwe. Rozpalacze przeznaczone są dla osób, które wszelkie akcesoria do rozpalania chcą mieć w jednym miejscu. Produkt posiada certyfikat FSC potwierdzający jego ekologiczność.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top