Program jest dla Ciebie jeśli:

 • Interesuje Cię dodatkowy zarobek;
 • Lubisz się rozwijać i angażować w nowe wyzwania;
 • Jesteś, byłeś handlowcem lub prowadzisz własny biznes.

 

 

 

Jak zacząć zarabiać - krok po kroku?

 • Zarejestruj się w Programie, to nic nie kosztuje.
 • Poznaj naszą ofertę produktową i opowiedz o niej innym.
 • Rozdawaj swój indywidualny kod rabatowy potencjalnym Klientom distripark.com.
 • Klienci używając Twojego kodu dostaną rabat, a Ty dostaniesz prowizję.
 • Jeżeli Klient choć raz użyje Twojego kodu, już zawsze będziesz otrzymywał prowizję od każdego jego zakupu.

Dlaczego warto?

 • Zarabiaj do 15% na transakcjach Klientów, którzy wykorzystują Twój indywidualny kod rabatowy. Im większa sieć Klientów i pozyskanych przez Ciebie Partnerów, tym większy Twój zarobek.
 • Zarabiaj więcej – zaproś do Programu innych Partnerów i zyskaj do 0,5% obrotu z transakcji realizowanych na ich indywidualnych kodach rabatowych.
 • Zarabiaj jeszcze więcej – kolejni Partnerzy zaproszeni do Programu przez pozyskanych przez Ciebie Partnerów, dadzą Ci dodatkowo do 0,25% obrotu z transakcji realizowanych na ich indywidualnych kodach rabatowych.

Jak działa Program Partnerski?

Partnerem distripark.com może zostać każdy!

Właściciel firmy, handlowiec, specjalista, student, mechanik, księgowy, kierowca, może przystąpić do Programu. Od Ciebie zależy ile czasu poświęcasz na bycie Partnerem, może to być Twoje główne zajęcie lub okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Dzięki distripark.com zbudujesz sieć wartościowych relacji biznesowych, poznasz wyjątkowych ludzi, zdobędziesz wiedzę, doświadczenie oraz nowe umiejętności. Z łatwością dotrzesz do Klientów i zachęcisz ich do zakupów w distripark.com. Zostań swoim szefem i już dziś zacznij zarabiać.

Zarabiaj na polecaniu!

Zapoznaj się z naszymi produktami. Znając ofertę łatwiej zachęcisz Klientów do zakupów. Otrzymasz indywidualny kod rabatowy, który możesz przekazywać potencjalnym Klientom. Klienci używając Twojego kodu otrzymują rabat, a Tobie zostaje naliczona prowizja. Gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne oraz szkolenia produktowe.

Buduj sieć relacji i dochód pasywny!

Program Partnerski distripark.com to nieskończone możliwości. Do Programu możesz zaprosić przyjaciół, znajomych, partnerów biznesowych. Ty decydujesz czy wolisz pracować samodzielnie, być częścią zespołu, czy budować własny zespół. Od Ciebie zależy czy chcesz wciąż pozyskiwać nowych Klientów czy wolisz by robili to za Ciebie inni. Bez względu na to jaką drogę wybierzesz, jak intensywnie w danym okresie pracujesz, możesz być pewny, że zawsze zarabiasz. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące Programu Partnerskiego prosimy o kontakt.

Jeżeli chcesz zapisać się do Programu Partnerskiego, załóż konto w sklepie distripark.com. Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do panelu, w którym znajdziesz formularz umożliwiający przystąpienie do Programu. Uwierz nam, uwierz w siebie, z distripark.com to naprawdę łatwe.