Scrub do twarzy z kawą i tamaryndowcem

Cena netto: 53,66 zł (447,17 zł / 1 kg)
Cena brutto: 66,00 zł (447,17 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 2 szt.

Kod produktu: DAW-0005

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Słoik z tworzywa PET
 • Zawartość:
  120 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Scrub do twarzy z ekstraktem z tamaryndowca, sproszkowaną kawą i sproszkowanymi owocami amli rozjaśnia skórę, jednocześnie dodając jej blasku. Scrub polecany jest do pielęgnacji każdego typu skóry, za wyjątkiem cery naczynkowej. 

Scrub do twarzy z kawą i tamaryndowcem

Zastosowanie

Scrub do twarzy Mystique Arom to peeling do twarzy i ciała, który swoje właściwości ścierne zawdzięcza sproszkowanym nasionom kawy oraz sproszkowanym owocom amli. Połączenie tych składników przywraca cerze blask, rozjaśniając jednocześnie przebarwienia i blizny potrądzikowe. Zawarta w srub'ie kawa z owocami amli opóźnia proces starzenia się skóry. Regularnie wykonywany peeling pozwala utrzymać cerę w dobrej kondycji enia i rozświetlenia cery. Stosowanie scrub'u pomaga zachować świeżą, aksamitną, rozjaśnioną i zdrową cerę.

Scrub polecany jest do pielęgnacji każdego typu skóry, za wyjątkiem cery naczynkowej. 

Właściwości

Sposób użycia: Rozprowadzić po wilgotnej twarzy omijając okolice oczu i ust i masować delikatnie, okrężnymi ruchami. Spłukać wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu.

Składniki: ekstrakt z owoców tamaryndowca, sproszkowane owoce amli, sproszkowane nasiona kawy, woda, baza kremowa scrubu.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Ekskluzywny krem do pielęgnacji twarzy z płatkami złota

Cena netto: 121,95 zł (2 439,00 zł / 1 l)
Cena brutto: 150,00 zł (2 439,00 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Ekskluzywny żel pod oczy z płatkami złota

Cena netto: 54,47 zł (5 447,00 zł / 1 l)
Cena brutto: 67,00 zł (5 447,00 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top