Solny scrub do ciała o zapachu trawy cytrynowej

Cena netto: 48,78 zł (243,90 zł / 1 kg)
Cena brutto: 60,00 zł (243,90 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0034

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  200 g
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Reakce:
 • Kolor:
 • Zapach:
  Trawa Cytrynowa

O produkcie

Solny scrub do ciała o zapachu trawy cytrynowej to naturalny produkt do peelingu całego ciała, w tym także do usuwania martwego naskórka ze stóp. To wyjątkowa kompozycja soli morskiej, oleju kokosowego oraz eterycznego olejku jaśminowego. 

Solny scrub do ciała o zapachu trawy cytrynowej

Zastosowanie

Solny scrub do ciała o zapachu trawy cytrynowej został stworzony z połączenia soli morskiej i oleju kokosowego oraz eterycznego olejku jaśminowego.

Delikatny masaż kryształkami soli złuszcza martwy naskórek, wygładza, nawilża i oczyszcza skórę, pobudza mikrocyrkulację oraz wspomaga walkę z cellulitem. Sól morska wydobywana z Oceanu Spokojnego, z uwagi na niezwykłe bogactwo mikroelementów, doskonale nadaje się do pielęgnacji całego ciała. Olej kokosowy wnika w skórę, odżywia ją i nawilża, zapobiega jej przesuszaniu nie pozostawiając równocześnie ciężkiego i tłustego filmu.

Skóra po masażu scrubem solnym pozostaje miękka, aksamitna, nawilżona i wzmocniona bogactwem składników odżywczych zawartych w soli morskiej i olejach.

Scrub nadaje się idealnie również do peelingu stóp. 

Naturalny olejek eteryczny z trawy cytrynowej nadaje kompozycji subtelny i świeży zapach.

Solny scrub co ciała  bazuje na naturalnych składnikach i jest całkowicie wolny od środków chemicznych.  Z tego powodu mogą wystąpić niewielkie różnice w kolorze lub zapachu produktu.

Właściwości

Sposób użycia: niewielką ilość kosmetyku nanieść na wilgotną skórę i delikatnie masować skórę przez ok. 3 min. Następnie spłukać wodą pozostawiając skórę natłuszczoną inawilżoną. Omijać okolice oczu i twarzy.

W przypadku niewielkich otarć lub skaleczeń skóry może wystąpić uczucie szczypania. 

Rozwarstwienie kosmetyku jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.

Składniki: naturalna sól morska, olej kokosowy, olejek z trawy cytrynowej, witamina E.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top