Kapsułki do zmywarek Fairy Jar All in 1 Lemon 115 szt.

Cena netto: 61,75 zł (0,54 zł / 1 szt)
Cena brutto: 75,95 zł (0,66 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: KF-0001

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  115 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Tabletki, kapsułki do zmywarek Fairy Jar All in 1 Lemon w ekonomicznym opakowaniu 115 szt. Kapsułki do zmywarek szybciej się rozpuszczają, stanowią doskonałą alternatywę dla tabletek do zmywarek. Produkt profesjonalny przeznaczony również do zastosowania w zmywarkach domowych. Kapsułki Fairy to ekonomiczne mycie w cyklu 45-minutowym, bez potrzeby dodawania soli i płynu nabłyszczającego. Kapsułki do zmywarek to przede wszystkim ekonomia i wygoda w stosowaniu. 
 
Opakowanie zawiera 115 szt. kapsułek.
Kapsułki do zmywarek Fairy Jar All in 1 Lemon 115 szt.

Zastosowanie

Z kapsułkami do zmywarek Fairy codzienne mycie naczyń jest ekonomiczne, proste i wygodne. Dzięki tabletkom All in 1 do zmywarek zadozujesz środka do mycia naczyń w zmywarkach tyle ile potrzeba. Kapsułki stanowią alternatywę dla klasycznych tabletek do zmywarek. Jedno mycie w zmywarkach domowych to jedna kapsułka. Nie ma potrzeby dodawania soli i płynu nabłyszczającego. Tabletki do zmywarki Fairy to 2 razy szybsze mycie w krótkich cyklach porównując z myciem w normalnym cyklu. Kapsułki do zmywarek Fairy skutecznie usuwają zaschnięty tłuszcz, chronią srebro, nadają blask metalom, sztućcom i akcesoriom ze stali nierdzewnej. Naczyniom nadają idealny połysk, dodatkowo zapewniając ochronę. Ich wyjątkowość polega na tym, że zwiększają skuteczność płukania i działania soli w wodzie miękkiej, średnio twardej i twardej. Kapsułki do zmywarek idealnie nadają się do stosowania w zmywarkach o krótkim cyklu pracy (1-5 min), rozpuszczają się 2 razy szybciej niż twarde tabletki. Zapobiegają powstawaniu kamienia i zacieków. Produkt testowany i rekomendowany przez firmę Whirlpool do użytku profesjonalnego.
 
 
 
 
 

Właściwości

Składniki:
Niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu 5-15%, <5% fosfoniany, polikarboksylany, enzymy, kompozycja zapachowa, Citronellol, Limonene, Linalool.


 

Środki ostrożności

Przygotowanie i stosowanie:
Szczegółowe instrukcje dotyczące dozowania znajdują się na opakowaniu. Karta charakterystyki produktu dostępna na życzenie. Należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.
 
Rodzaj przechowywania:
Przechowywać w temperaturze otoczenia.


Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:      
 • H318 - Powoduje poważne uszkodzenie oczu.
Zwroty wskazujące środki ostrożności:       
 • P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
 • P102 Chronić przed dziećmi.
 • P280 Stosować ochronę oczu.
 • P310 Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.
 • P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę P301+P330+P331 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów Wypić niewielką ilość wody w celu rozcieńczenia. 

 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top