Wapno nawozowe Florovit Mikroflora 3w1 10 kg

Cena netto: 16,38 zł 15,03 zł (1,50 zł / 1 kg)
Cena brutto: 17,69 zł 16,23 zł (1,50 zł / 1 kg) w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 8.3%
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: FLO-0006

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Worek
 • Zawartość:
  10 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Wapno Florovit Mikroflora 3w1 jest to wysoce innowacyjny produkt nawozowy. Jako jedyny wielofunkcyjny nawóz na rynku łączy w sobie działanie kwasów humusowych, wapna granulowanego oraz pożytecznych mikroorganizmów glebowych. Produkt ten jest skierowany do ogrodników ceniących sobie skuteczne i nowoczesne rozwiązania, a także wygodę stosowania.
Promocja
Wapno nawozowe Florovit Mikroflora 3w1 10 kg

Zastosowanie

Wapno nawozowe Florovit Mikroflora 3w1 to połączenie kwasów humusowych, wapna granulowanego i pożytecznych mikroorganizmów. Nawóz dzięki współpracy tych składników zapewnia prawidłowy wzrost oraz bardziej dorodne plony. Wapno wspomaga oraz zwiększa ilość naturalnej próchnicy, dzięki czemu ziemia lepiej trzyma wodę i drogocenne składniki odżywcze dla roślin. Dodatkowo odkwasza glebę i zapobiega jej degradacji. Pożyteczne mikroorganizmy również zwiększają ilość próchnicy i związków mineralnych. Tak zwane probiotyki gleby ograniczają możliwość infekcji i rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych. Kwasy humusowe są ważnymi „przyśpieszaczami” procesów gwarantujących i zwiększających retencje oraz przyswajanie składników pokarmowych. Wapno Florovit Mikroflora 3w1 otrzymał atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego potwierdzający spełnianie wymagań higienicznych i jakościowych. Jest to unikalny produkt na polskim rynku. Produkt ten jest skierowany do ogrodników ceniących sobie skuteczne i nowoczesne rozwiązania, a także wygodę stosowania. 
Wapno nawozowe Florovit Mikroflora 3w1 jest uniwersalnym nawozem co oznacza, że może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb. Nawóz należy równomiernie rozsiewać na całej powierzchni wczesną wiosną oraz na jesień.

Właściwości

Wapno nawozowe Florovit Mikroflora 3w1:

 • skutecznie odkwasza glebę 100% reaktywności CaCo3,
 • zawiera kwasy humusowe przez co wspomaga zdrowotność roślin 90 x więcej substancji humusowych niż w oborniku,
 • pożyteczne mikroorganizmy użyźniają glebę.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top