Worki HD Classic taśma 35l 18 szt. Jan Niezbędny

Cena netto: 3,65 zł 3,28 zł (0,18 zł / 1 szt)
Cena brutto: 4,49 zł 4,03 zł (0,22 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 10.1%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: JAN-0019

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  18 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Worki na śmieci Jan Niezbędny to worki HD o pojemności 35l (50 cm x 60 cm). Na rolce znajduje się 18 sztuk. Worki idealnie sprawdzą się w kuchni. 

Promocja
Worki HD Classic taśma 35l 18 szt. Jan Niezbędny

Zastosowanie

Worki na śmieci HD z taśmą Classik 35l (50 cm, x 60 cm) są bardzo pojemne i wytrzymałe. Nie sklejają się ze sobą co umożliwia bezproblemowe oddzielenie ich od siebie na rolce. Worki na śmieci Jan Niezbędny posiadają żółtą taśmę ściągającą, dzięki której higienicznie i szczelnie zamkniemy worek na śmieci. Dzięki wytrwałemu materiałowi, z jakiego jest wykonany, nie musimy się martwić o to, że worek się zerwie w trakcie przenoszenia go. 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Nasączone ściereczki do kuchni 40 szt Jan Niezbędny

Cena netto: 4,45 zł
Cena brutto: 5,47 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top