YaraVita Betatrel DF worek 10 kg

Cena netto: 218,52 zł
Cena brutto: 236,00 zł w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: Yar-0006

Specyfikacja

 • Typ opakowania:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

YaraVita Betatrel DF to wysokoskoncentrowany nawóz dolistny, odpowiednio zbilansowana kombinacja składników pokarmowych potrzebnych do uzyskania wysokiego, odpowiedniej jakości plonu. YaraVita BETATREL DF jest nowym, wysokiej jakości produktem zalecanym w uprawie buraka cukrowego. Przeprowadzone doświadczenia wykazały wzrost plonu korzeni oraz zawartego w nim cukru. Nowa formulacja nawozu zapewnia łatwość stosowania, długotrwały efekt odżywiania oraz daje możliwość mieszania z wieloma środkami ochrony roślin.

Skład (g/l):B-40,Mn-40, Mg-100, Na-97

Opakowania worek 10 kg

Produkt tylko dla firm
Nowość
YaraVita Betatrel DF worek 10 kg

Zastosowanie

Opis produktu :

YaraVita Betatrel DF jest wysokoskoncentrowanym, formułowanym nawozem dolistnym zawierającym najważniejsze, odpowiednio zbilansowane składniki pokarmowe w uprawie buraka cukrowego. Posiada cechy zawiesiny w postaci łatwych w użyciu mikrogranul.

Formulacja ta, pozwala uzyskać większą koncentrację składników pokarmowych w porównaniu do zwykłych roztworów, co umożliwia stosowanie niższych dawek oraz zmniejsza ilości do przenoszenia i magazynowania.

Produkt został specjalnie opracowany aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo dla upraw. Daje to pewność, że po aplikacji nie wystąpią uszkodzenia, które obniżą wartość rynkową plonu.

Najwyższa czystość surowców wykorzystanych do produkcji YaraVita Betatrel DF gwarantuje bezpieczeństwo dla roślin oraz zapewnia odpowiednią jakość plonu na każdym etapie dalszego przetwarzania.

Kontrolowana wielkość cząstek umożliwia szybkie pobranie składników pokarmowych oraz długotrwały efekt odżywienia. Zmniejsza to potrzebę powtarzania aplikacji, dzięki czemu oszczędzamy czas oraz pieniądze.

Odpowiednia jakość produktu daje możliwość łącznego stosowania z wieloma środkami ochrony roślin, co oszczędza czas i obniża koszty. Swobodny dostęp do tabel mieszania (www.tankmix.com lub aplikacja TankmixIT) pozwala szybko upewnić się czy dane produkty mogą być łącznie stosowane.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Nowość
Produkt tylko dla firm

Yara Vita KombiPhos kanister 10 L

Cena netto: 151,22 zł
Cena brutto: 186,00 zł w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Nowość
Produkt tylko dla firm

YaraVita Kukurydza kanister 10L

Cena netto: 206,48 zł
Cena brutto: 223,00 zł w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Nowość
Produkt tylko dla firm

YaraMila COMPLEX

Cena netto: 67,85 zł
Cena brutto: 73,28 zł w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top