Zestaw Blask Złota - kokony jedwabnika oraz krem ze złotem

Cena netto: 126,02 zł
Cena brutto: 155,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: DAW-0007

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Zestaw Blask Złota to zestaw dla najbardziej wymagających Klientek. W jego skład wchodzą naturalne kokony jedwabnika oraz ekskluzywny krem z płatkami złota. Jest to idealny zestaw dla każdego typu cery.  Regularne stosowanie tych kosmetyków pomoże utrzymać nawilżoną, miękką, rozświetloną, aksamitną i wygładzoną skórę

Zestaw Blask Złota - kokony jedwabnika oraz krem ze złotem

Zastosowanie

Kokony jedwabnika

Naturalne kokony jedwabnika przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Ze względu na brak jakichkolwiek sztucznych składników jest to produkt odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Kokony jedwabnika stanowią naturalne źródło protein jedwabnych: fibroiny i serycyny. 

Fibroina, główny składnik nici jedwabnych, to białko o ogromnej zdolności do wiązania wody, dzięki czemu stosowana jest chętnie w kosmetykach o właściwościach nawilżających, przeznaczonych szczególnie do cery suchej. Jest niezwykle delikatna i nie podrażnia skóry. Serycyna, zwana klejem jedwabnym lub jedwabiem w płynie, służy do scalania nitek jedwabiu. Używana jest w ekskluzywnych preparatach przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry. Ma właściwości nawilżające i tworzy mikrofilm, który zatrzymuje ucieczkę wody pozwalając jednocześnie skórze swobodnie oddychać. Wykazuje właściwości antyutleniające i chroni przed wolnymi rodnikami. Ujednolica koloryt skóry oraz pomaga zmniejszać jej stany zapalne i zmiany trądzikowe.

Codzienny delikatny masaż kokonami ma również delikatne właściwości peelingujące. Cera po takim zabiegu pozostaje gładka i aksamitna w dotyku.

Kokony jedwabnika są produktem całkowicie naturalnym i niezwykle delikatnym dzięki czemu sprawdzą się w pielęgnacji nawet bardzo delikatnej cery.

Krem ze złotem

Krem do twarzy z płatkami złota powstał na bazie tłoczonego na zimno oleju kokosowego. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Olej kokosowy, dzięki dużej zawartości kwasów tłuszczowych wnika w skórę odżywiając ją i nawilżając .Kokosowy krem ze złotem przyspiesza odnowę komórkową skóry. Dzięki naturalnym składnikom i wyjatkowej konsystencji nie pozostawia ciężkiego i tłustego filmu.

Niezwykła moc kremu ukryta jest w zawartych w nim płatkach 24K złota. Ze względu na intensywnie nawilżające właściwości tego pierwiastka, krem nadaje się do pielęgnacji każdego typu skóry. Złoto opóźnia procesy starzenia naskórka, wspomaga regenerację zniszczonej, nadmiernie wysuszonej cery, także po długotrwałych kąpielach słonecznych. Rozjaśnia skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Skóra nabiera blasku. Wpływa korzystnie na proces zwężania porów oraz ułatwia zatrzymanie wody w naskórku. Ułatwia transport tlenu do komórek i w ten sposób wspomaga naprawę uszkodzonych włókien kolagenowych.

Krem ze złotem doskonale nadaje się dla każdego typu cery. Regularne stosowanie kremu ze złotem pomoże utrzymać nawilżoną, miękką, rozświetloną, aksamitną i wygładzoną skórę. Tłoczony na zimno olej kokosowy nadaje całości delikatny, przyjemny zapach kokosa.

Właściwości

Sposób użycia kokonów :

Kokon przed użyciem należy zanurzyć w ciepłej wodzie (60-70 st. C) na około 10min aby zmiękł. W tym czasie należy oczyścić twarz z makijażu. Przed użyciem kokonu można opłukać twarz wodą, w której był zanurzony. Następnie należy nałożyć kokon na palec i wykonać nim delikatny masaż całej twarzy i dekoltu. Po skończonym zabiegu należy go opłukać w ciepłej wodzie i pozostawić do wyschnięcia w suchym, czystym pojemniku. Kokon może być użyty kilkakrotnie.

Zawartość: 22szt

Składniki: kokony jedwabnika.

Sposób użycia kremu ze zlotem: Niewielką ilość kremu nanieść i rozprowadzić delikatnie na skórze twarzy i dekoltu. 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top