Zestaw Flo Baby - płyn do mycia smoczków, płyn do prania i płukania ubranek

Cena netto: 17,29 zł
Cena brutto: 21,27 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 6szt.

Kod produktu: FL-0044

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Zestaw produktów Flo Baby - zestaw składający się z trzech produktów - płynu do mycia smoczków, płynu do prania ubranek oraz do płukania ubranek. Produkty są hipoalergiczne oraz bezpieczne dla dzieci i niemowląt. Zostały wyprodukowane z myślą o najbardziej delikatnej i wymagającej skórze.
Zestaw Flo Baby - płyn do mycia smoczków, płyn do prania i płukania ubranek

Zastosowanie

Zestaw Flo Baby - został stworzony z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dzieci i niemowląt. Produkty zostały przebadane dermatologicznie oraz aplikacyjnie. Produkty są bezpieczne i delikatne na skóry. Box składa się z:

1 x Płyn do mycia smoczków, butelek i naczyń Flo Baby 500 ml - jest hipoalergicznym, uniwersalnym płynem przeznaczonym do mycia wszelkich akcesoriów dla Twojego dziecka: smoczków, butelek, talerzyków, łyżeczek i zmywalnych zabawek. Dzięki innowacyjnej formule myjącej, skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia oraz pozostałości po mleku, sokach, kaszkach i deserach. Łatwo się spłukuje, nie pozostawia osadów. Jest delikatny i bezpieczny dla skóry dłoni. Produkt nie zawiera barwników, fosforanów ani kompozycji zapachowych. Posiada neutralne pH. Przebadany dermatologicznie*.

1 x Płyn do płukania ubranek dziecięcych FLO Baby 1l - hipoalergiczny koncentrat do płukania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych może być stosowany już od pierwszych dni życia Twojego dziecka. Sprawia, że tkaniny stają się miękkie i delikatne w dotyku. Łatwo się wypłukuje nie powodując podrażnień. Koncentrat do płukania Flo Baby jest delikatny i bezpieczny dla skóry niemowląt i dzieci. Nie zawiera barwników. Jest też polecany do płukania odzieży dzieci o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Pozostawia subtelny, świeży zapach. Produkt przebadany dermatologicznie*.

1 x Płyn do prania ubranek dziecięcych Flo Baby 1l - hipoalergiczny płyn do prania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych może być stosowany już od pierwszych dni życia Twojego dziecka. Dzięki innowacyjnej formule piorącej, skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze plamy, a jednocześnie jest delikatny i bezpieczny dla skóry niemowląt i dzieci. Łatwo się wypłukuje nie powodując podrażnień. Nie zawiera enzymów, fosforanów, barwników i wybielaczy optycznych. Jest też polecany do prania odzieży dzieci o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Jest uniwersalnym płynem przeznaczonym do prania ubrań białych i kolorowych. Pozostawia subtelny, świeży zapach. Produkt przebadany dermatologicznie*.

Właściwości

Zastosowanie płynu do mycia smoczków, butelek i naczyń Flo Baby 500 ml:

Sposób użycia: nanieś niewielką ilość płynu na gąbkę. Dostosuj dawkę płynu do ilości naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Po umyciu naczynia dokładnie wypłucz ciepłą wodą i wysterylizuj wrzątkiem.

Zastosowanie płynu do płukania ubranek dziecięcych FLO Baby 1l:

Pranie w pralkach automatycznych

standardowy wsad pralki 4-5 kg

75 ml

Bardzo miękkie

60 ml

Miękkie

Pranie ręczne 10 L wody

30 ml

Bardzo miękkie

20 ml

Miękkie

Wystarczy na średnio na 16 płukań. Pojemność nakrętki około 70 ml
Zastosowanie płynu do prania ubranek dziecięcych Flo Baby 1l:

Zalecane temperatury prania

30°C, 40 °C, 60°C

Pranie w pralkach automatycznych (4-5 kg)

Pranie ręczne

(10 L wody)

Lekkie zabrudzenia

Średnie/Mocne zabrudzenia

 

 

50 ml

Woda miękka

50 ml

100 ml

Woda średnia

100 ml

150 ml

Woda twarda

150 ml

200 ml

100 ml

Wystarczy na średnio na 11 prań 1 nakrętka = 80 ml


Płyn do płukania Flo Baby

Składniki: 5 -15 % kationowe środki powierzchniowo czynne. Zawiera również: kompozycję zapachową, środek konserwujący (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

Płyn do prania Flo Baby 

Składniki: 5 -15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5% mydło, <5 % fosfoniany. Zawiera również: kompozycję zapachową, środek konserwujący (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

Płyn do mycia smoczków i akcesoriów dziecięcych Flo Baby 

Składniki: 5 -15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne. Zawiera również: enzymy, środek konserwujący (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).
Środki ostrożności

Przechowywać z dala od produktów spożywczych.
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu oczy dokładnie przemyć wodą.
Działa drażniąco na oczy. 
Dokładnie umyć ręce po użyciu.
Chronić przed dziećmi.
Stosować ochronę oczu.
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Zestaw do zmywarki FLO - żel do mycia naczyń, nabłyszczacz, płyn do czyszczenia

Cena netto: 29,24 zł
Cena brutto: 35,97 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top