O nas

W skrócie...

distripark.com  
to internetowa platforma e-commerce z surowcami chemicznymi, chemią przemysłową, produktami budowlanymi oraz profesjonalną chemią gospodarczą. Ludzie z pasją, szeroka oferta produktowa oraz koncentracja na kliencie to elementy wyróżniające distripark.com.

Od początku…

Nowe technologie oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie Internetu do rozwoju biznesu dały początek jednej ze spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PCC. Spółka distripark.com utworzona w 2015 roku, stała się internetową platformą specjalizującą się w sprzedaży produktów chemicznych.

Grupa PCC zatrudnia ponad 3300 pracowników w 17 krajach na świecie, w obszarach chemii, logistyki oraz energii, a distripark.com jest jej odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów. Dzięki obecności w Internecie, dajemy możliwość naszym klientom zamawiania produktów chemicznych z każdego miejsca i o dowolnej porze.

distripark.com jest obecny na rynku polskim, rynkach całej Europy oraz w Chinach. Oferuje bardzo szeroki asortyment zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Duża część produktów znajdujących się w ofercie sklepu wytwarzana jest przez Spółki Grupy PCC, co oznacza, że wysokiej jakości produkty pochodzą bezpośrednio od producenta.

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, dostęp do rzetelnych informacji, szybkość realizacji zamówień, wysoką jakość obsługi oraz szerokie portfolio produktowe.Serdecznie zapraszamy do współpracy i zakupów w naszym sklepie distripark.com.
Back to top