Acesulfam K, E950

Cena netto: od 1 939,02 zł od 1 939,02 zł
Cena brutto: od 2 384,99 zł od 2 384,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: SCH-K-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Acesulfam K – oznaczony kodem E950. Stosowany jest jako substancja słodząca. Wykorzystywany przez producentów żywności oraz producentów napojów. Występuje w postaci białego, krystalicznego proszku. Jest produktem bezzapachowym. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie.

Produkt tylko dla firm

Zastosowanie

Acesulfam K – wzór chemiczny surowca - C4H4KNO4S. Jest substancją słodzącą, oznaczona kodem E950. Acesulfam K wykorzystywany jest jako słodzik przez producentów żywności. Występuje w postaci białego, krystalicznego proszku. Jest produktem bezzapachowym. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, słabiej w etanolu. E950 należy przechowywać w oryginalnym zamkniętym opakowaniu, w suchych, chłodnych miejscach, w warunkach higienicznych, które zapewniają zabezpieczenie przed szkodnikami oraz zanieczyszczeniami. Opakowanie jednostkowe 25 kg jest dopuszczone do kontaktu z żywnością z Rozporządzeniem (WE) 1935/2004 z póź. zm.

Właściwości

Wzór chemiczny: C4H4KNO4S
Forma: ciało stałe
Zapach: bezwonny
Kolor: biały
pH: 6,5-7,5

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Produkt tylko dla firm

Acesulfam K, E950 - 25 kg

Cena netto: 1 939,02 zł
Cena brutto: 2 384,99 zł

Acesulfam K, E950 - 300 kg

Cena netto: 22 337,65 zł
Cena brutto: 27 475,31 zł

Acesulfam K, E950 - 1000 kg

Cena netto: 69 804,07 zł
Cena brutto: 85 859,01 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top