Acesulfam K, E950

Cena netto: od 2 799,02 zł od 2 799,02 zł
Cena brutto: od 3 442,79 zł od 3 442,79 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: SCH-K-0003

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
    0
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Acesulfam K – oznaczony kodem E950. Stosowany jest jako substancja słodząca. Wykorzystywany przez producentów żywności oraz producentów napojów. Występuje w postaci białego, krystalicznego proszku. Jest produktem bezzapachowym. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie.

Produkt tylko dla firm

Zastosowanie

Acesulfam K – wzór chemiczny surowca - C4H4KNO4S. Jest substancją słodzącą, oznaczona kodem E950. Acesulfam K wykorzystywany jest jako słodzik przez producentów żywności. Występuje w postaci białego, krystalicznego proszku. Jest produktem bezzapachowym. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, słabiej w etanolu. E950 należy przechowywać w oryginalnym zamkniętym opakowaniu, w suchych, chłodnych miejscach, w warunkach higienicznych, które zapewniają zabezpieczenie przed szkodnikami oraz zanieczyszczeniami. Opakowanie jednostkowe 25 kg jest dopuszczone do kontaktu z żywnością z Rozporządzeniem (WE) 1935/2004 z póź. zm.

Właściwości

Wzór chemiczny: C4H4KNO4S
Forma: ciało stałe
Zapach: bezwonny
Kolor: biały
pH: 6,5-7,5

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top