Jak postawić hotel z dnia na dzień, czyli Maga Inn

Hotel Maga Inn

Na terenie naszych ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych w Ławicy i Bardzie (dolnośląskie), oferujemy naszym gościom kilka apartamentów w nowo wyremontowanym pałacyku i kilku budynkach pensjonatowych. W sezonowe weekendy gościmy nawet 1 500 osób, które uczestniczą zarówno w spływach pontonowych meandrami Nysy Kłodzkiej, jak i organizowanych przez nas innych atrakcjach. Bardzo często przyjeżdżają do nas grupy 18-20 osobowe na różnego typu wyjazdy integracyjne. Nie byliśmy w stanie z dnia na dzień powiększyć naszej bazy noclegowej właśnie o te 18-20 miejsc, dlatego formuła hotelarska Maga Inn jest dla nas świetnym rozwiązaniem. Tak opowiada o powstaniu pierwszej lokalizacji Maga Inn jeden z właścicieli znanej w całej Kotlinie Kłodzkiej firmy Ski-Raft oferującej zarówno spływy pontonowe Przełomem Bardzkim jak i gry terenowe w Folwarku Szyfrów.

Czym jest Maga Inn? Maga Inn to proekologiczna formuła sieci całorocznych obiektów świadczących usługi hotelarskie wykorzystująca upcycling kontenerów morskich. Każdy pojedynczy obiekt Maga Inn posiada dwa lub trzy w pełni wyposażone moduły mieszkalne wraz z łazienkami zaprojektowane dla komfortowego noclegu dla dwóch lub trzech osób. A zatem jeden obiekt Maga Inn dysponuje sześcioma miejscami noclegowymi.

Postawienie trzech obiektów Maga Inn na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego daje z dnia na dzień możliwość zapewnienia noclegów dla 18 osób. Tak szybkie rozpoczęcie działalności  jest możliwe ponieważ obiekty Maga Inn są dostarczane na miejsce przeznaczenia już w 100% gotowe do świadczenia usługi hotelarskiej. Pokoje są umeblowane (łóżka, stolik, krzesło, lampka, lodówka i opcjonalnie telewizor), łazienki w pełni wyposażone (kabina prysznicowa, umywalka, wc). Wszystkie moduły mieszkalne mają indywidualnie sterowaną klimatyzację  i ogrzewane podłogowe oraz grzejnik w łazience. Obiekty Maga Inn ze względu na swoje parametry izolacji termicznej dają nie tylko możliwość wykorzystania sezonowego, ale i całorocznego w każdych warunkach klimatycznych.

Co warto zauważyć, rozpoczęcie działalności obiektów Maga Inn nie wiąże się z koniecznością prowadzenia recepcji hotelowej. W Maga Inn zastosowano nowoczesny system elektronicznych zamków otwieranych kodem. Gość hotelowy opłacając rezerwacje otrzymuje indywidualny kod, który po wprowadzeniu do zainstalowanego na drzwiach zamka umożliwia ich otwarcie przez cały okres rezerwacji. Dodajmy do tego, że system rezerwacji Maga Inn jest zintegrowany ze wszystkimi najbardziej popularnymi portalami turystycznymi.

Firma distripark.com zakłada dostarczanie obiektów Maga Inn bez pobierania żadnych wstępnych opłat. Dysponent terenu powinien zatroszczyć się tylko o podłączenie obiektu do mediów i zapewnienie ciągłości świadczenia usługi hotelarskiej.

 

 

Zachęcamy Państwa do śledzenia strony poświęconej Maga Inn na facebooku: https://www.facebook.com/Maga-Inn-Inwestor-2044964338930194/

 

 

<< Poprzedni     Powrót do bloga    Następny>>

belka

*Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny. Przedstawiony opis, w szczególności zastosowanie produktów ma charakter przykładowy i stanowi niewiążącą informację o charakterystyce i możliwościach ich wykorzystania/zastosowania. W każdym przypadku przed zastosowaniem produktu należy zasięgnąć porady specjalisty czy konkretne wykorzystanie jest bezpieczne i uzasadnione. Nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za stosowanie proponowanych rozwiązań, nawet w bardzo podobnych sytuacjach.

Back to top