Rewolucyjny produkt już w sprzedaży!

Płyn do naczyń Brilless

Drodzy Klienci! Koniec z problemem wyciekającego płynu oraz zabrudzeniami na butelce. Koniec z wylewaniem zbyt dużej ilości płynu oraz plamami na armaturze. Rewolucje w dozowaniu płynów do naczyń uważamy za rozpoczętą. Już dziś możecie kupić płyn do naczyń marki Brilless z dozownikiem typu pompka. Ten jakże prosty wynalazek, a zarazem tak wyjątkowy w zastosowaniu, nie tylko ułatwia zachowanie higieny w kuchni, ale również jest wygodny w użyciu.

Pompka jest zdecydowanie tym co nas wyróżnia, ale nie zapominajmy o wysokiej jakości płynów marki Brilless. Skoncentrowana formuła, a także gęsta konsystencja powodują, że płyny należą do produktów o wysokiej wydajności. Skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste oraz lśniące. Koncentrat Citro pobudza zmysły swym orzeźwiającym zapachem cytrusowym, natomiast balsam Aloe wyróżnia się delikatnym aromatem stworzonym na bazie piżma, wanilii, delikatnej nuty maliny oraz czerwonych jagód.

To nie koniec niespodzianek jakie czekają na Was z tą wyjątkową linią produktów. Bądźcie cierpliwi i zaglądajcie do sklepu distripark.com.

 

Zastanawiasz się, gdzie kupić płyn do naczyń w dobrej cenie?

Zapraszamy do zakupów w sklepie distripark.com!

Najwyższą jakość produktów chemii gospodarczej zapewnia Brilless.

Logo Brilless

 

 

<<  Poprzednie          Powrót do bloga           Następne  >> 

Szlaczek

Back to top