Dyspergator Rodys C, beczka 200 kg

Cena netto: 1 175,00 zł (5,88 zł / 1 kg)
Cena brutto: 1 445,25 zł (7,23 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: RO-0037

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Beczka
 • Zawartość:
  200 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Dyspergator Rodys C to sól sodowa polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem o tak zwanym średnim stopniu kondensacji. Wyrób szczególnie dobrze sprawdza się jako dyspergator agrochemikaliów oraz w przemyśle włókienniczym i garbarskim. Może być stosowany w różnego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych.

Dyspergator Rodys C dostępny jest w opakowaniach:

Produkt na zamówienie, czas realizacji 5-7 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia.

Dyspergator Rodys C, beczka 200 kg

Zastosowanie

Rodys C to sól sodowa polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem o tak zwanym średnim stopniu kondensacji. Dostarczany jest w formie 40% roztworu wodnego i brązowej barwie. Technologia jego produkcji pozwala otrzymać produkt zawierający śladowe ilości wolnego formaldehydu i wolnego naftalenu. Dzięki temu nie posiada on klasyfikacji środowiskowej oraz nie wpływa na zawartość wolnych węglowodorów aromatycznych w wyrobach, do produkcji których jest używany.

Rodys C to dyspergator zbudowany z łańcucha organicznego, wykazującego właściwości hydrofobowe, oraz hydrofilowej nieorganicznej grupy sulfonowej. Taka budowa pozwala mu na absorbowanie się na cząstkach ciał stałych i tworzenie na nich warstwy jednoimiennych ładunków elektrycznych (grupy sulfonowe). Ładunki te odpychają się wzajemnie, prowadząc do rozpadu aglomeratów cząstek. Dzięki temu możliwe jest wytworzenie układów koloidalnych oraz nieulegających koagulacji zawiesin ciał stałych w ciągłej fazie ciekłej (wodzie).

Rodys C umożliwia tworzenie stabilnej w czasie dyspersji, co przejawia się w bardzo niskiej tendencji do ponownej agregacji cząstek oraz stałej w czasie lepkości dynamicznej układu. Otrzymane dyspersje wodne charakteryzują się odpowiednią wielkością cząstek zdyspergowanych oraz lepkościami umożliwiającymi ich pompowalność.

Wyrób szczególnie dobrze sprawdza się jako dyspergator agrochemikaliów oraz w przemyśle włókienniczym i garbarskim. Może być stosowany w różnego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych. Z uwagi na skomplikowanie procesu, jakim jest tworzenie dyspersji, oraz na różnorodność charakterystycznych dla nich parametrów zaleca się testowanie produktu w warunkach laboratoryjnych.
Rodys C to wysokiej jakości produkt i rekomendowany jest do tworzenia dyspersji w układach wodnych.

Właściwości

 • pozwala uzyskać stabilne w czasie dyspersje o pożądanych właściwościach fizykochemicznych;
 • pozwala uzyskać bardzo niskie stężenie koagulatów cząstek zdyspergowanych;
 • charakteryzuje się niskim stężeniem wolnego formaldehydu i naftalenu;
 • przeznaczony jako środek dyspergujący ogólnego zastosowania do produkcji dyspersji wodnych;
 • szczególnie dobrze sprawdza się jako dyspergator w przemyśle agrochemicznym i włókienniczym;

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top