Dyspergator Rodys L, kontener 1000 kg

Cena netto: 3 125,00 zł (3,12 zł / 1 kg)
Cena brutto: 3 843,75 zł (3,84 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: RO-0040

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  DPPL
 • Zawartość:
  1000 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Dyspergator Rodys L jest solą sodową polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem, oferowaną w postaci ciekłej. Technologia produkcji Rodysa L pozwala otrzymać produkt zawierający śladowe ilości wolnego formaldehydu i wolnego naftalenu. Rodys L to wysokiej jakości produkt i rekomendowany jest do tworzenia dyspersji w układach wodnych. Znajduje zastosowanie jako dyspergator wosku.

Dyspergator Rodys L dostępny jest w opakowaniach:

Produkt na zamówienie, czas realizacji 5-7 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia.

Dyspergator Rodys L, kontener 1000 kg

Zastosowanie

Rodys L jest solą sodową polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem, oferowaną w postaci ciekłej. Technologia produkcji Rodysa L pozwala otrzymać produkt zawierający śladowe ilości wolnego formaldehydu i wolnego naftalenu. Dzięki temu nie posiada on klasyfikacji środowiskowej oraz nie wpływa na zawartość wolnych węglowodorów aromatycznych w wyrobach, do produkcji których jest używany.

Rodys L jest związkiem dyspergującym zbudowanym z hydrofobowego łańcucha organicznego i hydrofilowej nieorganicznej grupy sulfonowej. Dzięki temu może adsorbować się na cząstkach ciał stałych i tworzyć na nich warstwę jednoimiennych ładunków elektrycznych (grupy sulfonowe). Ładunki jednoimienne wzajemnie się odpychają, powodując rozpad aglomeratów tych cząstek. Umożliwia to wytworzenie najczęściej układów koloidalnych oraz nieulegających koagulacji zawiesin ciał stałych w ciągłej fazie ciekłej (woda). Rodys L umożliwia tworzenie stabilnej w czasie dyspersji, co hamuje ponowną agregację cząstek. Stabilność dyspersji wyraża się również poprzez stałą w czasie lepkość dynamiczną układu.

Rodys L wykazuje właściwości, które pozwalają na tworzenie stabilnych w czasie dyspersji o lepkościach umożliwiających ich pompowalność oraz odpowiedniej wielkości cząstek zdyspergowanych. Może być stosowany w innego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych. Z uwagi na złożoność procesu, jakim jest tworzenie dyspersji, oraz na różnorodność charakterystycznych dla nich parametrów, zaleca się testowanie produktu w warunkach laboratoryjnych.

Rodys L to wysokiej jakości produkt i rekomendowany jest do tworzenia dyspersji w układach wodnych.

Właściwości

 • pozwala uzyskać stabilne w czasie dyspersje o pożądanych właściwościach fizykochemicznych;
 • pozwala uzyskać bardzo niskie stężenie koagulatów cząstek zdyspergowanych;
 • charakteryzuje się niskim stężeniem wolnego formaldehydu i naftalenu;
 • przeznaczony jako środek dyspergujący ogólnego zastosowania do produkcji dyspersji wodnych;

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top