Dyspergator Rodys LP, big bag 500 kg

Cena netto: 3 300,00 zł (6,60 zł / 1 kg)
Cena brutto: 4 059,00 zł (8,12 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: RO-0042

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Big bag
 • Zawartość:
  500 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Dyspergator Rodys LP to związek powierzchniowo czynny, który jest solą sodową polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem. Oferowany jest w postaci beżowego proszku i charakteryzuje się bardzo niską zawartością wody i niską gęstością nasypową. Głównym zastosowaniem Rodysa LP jest tworzenie dyspersji woskowych o pożądanych właściwościach fizykochemicznych (lepkości, stabilności w czasie, wielkości cząstek zdyspergowanych). Jednak może być on również stosowany w innego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych.

Dyspergator Rodys LP dostępny jest w opakowaniach:

Produkt na zamówienie, czas realizacji 80 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia. Minimalna ilość zamówienia - 12 ton.

Dyspergator Rodys LP, big bag 500 kg

Zastosowanie

Rodys LP to związek powierzchniowo czynny, który jest solą sodową polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem. Oferowany jest w postaci beżowego proszku i charakteryzuje się bardzo niską zawartością wody i niską gęstością nasypową. Ta druga cecha przekłada się na oszczędności w kosztach transportu i magazynowania produktu. Chemicznie i aplikacyjnie jest odpowiednikiem Rodysa L.

Technologia produkcji Rodysa LP pozwala otrzymać produkt zawierający śladowe ilości wolnego formaldehydu i wolnego naftalenu, dzięki czemu nie posiada on klasyfikacji środowiskowej oraz nie wpływa na zawartość wolnych węglowodorów aromatycznych w wyrobach, do produkcji których jest używany.
Rodys LP jest związkiem dyspergującym zbudowanym z łańcucha organicznego o właściwościach hydrofobowych oraz hydrofilowej nieorganicznej grupy sulfonowej. Dzięki tej budowie może adsorbować się na cząstkach ciał stałych i tworzyć na nich warstwę jednoimiennych ładunków elektrycznych (grupy sulfonowe). Ich wzajemne odpychanie się powoduje rozpad aglomeratów tych cząstek i umożliwia wytworzenie układów najczęściej koloidalnych oraz nieulegających koagulacji zawiesin ciał stałych w ciągłej fazie ciekłej (woda). Rodys LP umożliwia tworzenie stabilnej w czasie dyspersji, hamując ponowną agregację cząstek. Stabilność dyspersji wyraża się również poprzez stałą w czasie lepkość dynamiczną układu.

Głównym zastosowaniem Rodysa LP jest tworzenie dyspersji woskowych o pożądanych właściwościach fizykochemicznych (lepkości, stabilności w czasie, wielkości cząstek zdyspergowanych). Jednak może być on również stosowany w innego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych. Z uwagi na skomplikowanie procesu, jakim jest tworzenie dyspersji, oraz na różnorodność charakterystycznych dla nich parametrów zaleca się testowanie produktu w warunkach laboratoryjnych.

Rodys LP to bardzo dobry dyspergator w układach wodnych. Jego dużą zaletą jest forma proszkowa, która ma wpływ na obniżenie kosztów transportu nawet na znaczne odległości.

Właściwości

 • pozwala uzyskać stabilne w czasie dyspersje o pożądanych właściwościach fizykochemicznych;
 • pozwala uzyskać bardzo niskie stężenie koagulatów cząstek zdyspergowanych;
 • charakteryzuje się niskim stężeniem wolnego formaldehydu i naftalenu;
 • przeznaczony gównie jako środek dyspergujący do produkcji dyspersji woskowych;
 • bardzo niska zawartość wilgoci oraz niska gęstość nasypowa pozwalają obniżyć koszty transportu i magazynowania;
 • przeznaczony gównie jako środek dyspergujący ogólnego zastosowania do produkcji dyspersji wodnych

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top