Dyspergator Rodys LP, big bag 500 kg

Cena netto: 3 300,00 zł (6,60 zł / 1 kg)
Cena brutto: 4 059,00 zł (8,12 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: RO-0042

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
    Big bag
  • Zawartość:
    500 kg
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Dyspergator Rodys LP to związek powierzchniowo czynny, który jest solą sodową polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem. Oferowany jest w postaci beżowego proszku i charakteryzuje się bardzo niską zawartością wody i niską gęstością nasypową. Głównym zastosowaniem Rodysa LP jest tworzenie dyspersji woskowych o pożądanych właściwościach fizykochemicznych (lepkości, stabilności w czasie, wielkości cząstek zdyspergowanych). Jednak może być on również stosowany w innego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych.

Dyspergator Rodys LP dostępny jest w opakowaniach:

Produkt na zamówienie, czas realizacji 80 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia. Minimalna ilość zamówienia - 12 ton.

Dyspergator Rodys LP, big bag 500 kg

Zastosowanie

Rodys LP to związek powierzchniowo czynny, który jest solą sodową polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem. Oferowany jest w postaci beżowego proszku i charakteryzuje się bardzo niską zawartością wody i niską gęstością nasypową. Ta druga cecha przekłada się na oszczędności w kosztach transportu i magazynowania produktu. Chemicznie i aplikacyjnie jest odpowiednikiem Rodysa L.

Technologia produkcji Rodysa LP pozwala otrzymać produkt zawierający śladowe ilości wolnego formaldehydu i wolnego naftalenu, dzięki czemu nie posiada on klasyfikacji środowiskowej oraz nie wpływa na zawartość wolnych węglowodorów aromatycznych w wyrobach, do produkcji których jest używany.
Rodys LP jest związkiem dyspergującym zbudowanym z łańcucha organicznego o właściwościach hydrofobowych oraz hydrofilowej nieorganicznej grupy sulfonowej. Dzięki tej budowie może adsorbować się na cząstkach ciał stałych i tworzyć na nich warstwę jednoimiennych ładunków elektrycznych (grupy sulfonowe). Ich wzajemne odpychanie się powoduje rozpad aglomeratów tych cząstek i umożliwia wytworzenie układów najczęściej koloidalnych oraz nieulegających koagulacji zawiesin ciał stałych w ciągłej fazie ciekłej (woda). Rodys LP umożliwia tworzenie stabilnej w czasie dyspersji, hamując ponowną agregację cząstek. Stabilność dyspersji wyraża się również poprzez stałą w czasie lepkość dynamiczną układu.

Głównym zastosowaniem Rodysa LP jest tworzenie dyspersji woskowych o pożądanych właściwościach fizykochemicznych (lepkości, stabilności w czasie, wielkości cząstek zdyspergowanych). Jednak może być on również stosowany w innego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych. Z uwagi na skomplikowanie procesu, jakim jest tworzenie dyspersji, oraz na różnorodność charakterystycznych dla nich parametrów zaleca się testowanie produktu w warunkach laboratoryjnych.

Rodys LP to bardzo dobry dyspergator w układach wodnych. Jego dużą zaletą jest forma proszkowa, która ma wpływ na obniżenie kosztów transportu nawet na znaczne odległości.

Właściwości

  • pozwala uzyskać stabilne w czasie dyspersje o pożądanych właściwościach fizykochemicznych;
  • pozwala uzyskać bardzo niskie stężenie koagulatów cząstek zdyspergowanych;
  • charakteryzuje się niskim stężeniem wolnego formaldehydu i naftalenu;
  • przeznaczony gównie jako środek dyspergujący do produkcji dyspersji woskowych;
  • bardzo niska zawartość wilgoci oraz niska gęstość nasypowa pozwalają obniżyć koszty transportu i magazynowania;
  • przeznaczony gównie jako środek dyspergujący ogólnego zastosowania do produkcji dyspersji wodnych

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top