Preparat do hydrofobizacji wapienia i trawertynu TopMeister Stein Extra 5 l

Ocena:
100% of 100
Cena netto: 85,50 zł
Cena brutto: 105,17 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o produkt

W magazynie: 4 szt.

Kod produktu: TMN-0006

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Kanister
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Profesjonalny preparat do hydrofobizacji wapienia i trawertynu:

 • długotrwała ochrona przed zabrudzeniami
 • ułatwia czyszczenie powierzchni
 • zabezpiecza przed porastaniem mchem
Preparat do hydrofobizacji wapienia i trawertynu TopMeister Stein Extra 5 l

Zastosowanie

Preparat TopMeister Stein Extra jest nowej generacji profesjonalnym preparatem przeznaczonym do zabezpieczania i hydrofobizacji wapienia i trawertynu. Dzięki specjalnej, wzmocnionej formule, odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat tworzy na powierzchni powłokę ochronną oraz wnika w materiał do kilkunastu milimetrów. Tak zabezpieczona powierzchnia jest skutecznie chroniona przed wnikaniem wody wraz z zanieczyszczeniami dzięki, czemu zachowuje świeży wygląd.

Właściwości

ZASTOSOWANIE PRODUKTU:

- płyty elewacyjne

- płyty tarasowe

- elementy ogrodzeń

- detal architektoniczny

WYDAJNOŚĆ:

wydajność: do 7-15 m2/l

SPOSÓB UŻYCIA: Powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być czysta i sucha. Należy usunąć wszelkiego typu zabrudzenia (glony, mchy, a także plamy po różnego rodzaju płynach, itp.). Elementy i powierzchnie, które nie będą impregnowane, a są w bezpośrednim sąsiedztwie powinny zostać zabezpieczone np. folią ochronną. UWAGA! Należy nanieść nieznaczną ilość impregnatu tak aby nie tworzyły się "kałuże". Nie stosować na powierzchnie zabezpieczone preparatami o innym składzie. 

Impregnat nanosić bez rozcieńczania zraszaczem ogrodowym. Można również wykorzystać wałek lub pędzel do nakładania lub zanurzać przedmioty w preparacie. Po aplikacji zostawić do wyschnięcia. Chronić przed opadami atmosferycznymi przez okres ok. 6 h. Nie stosować podczas deszczu oraz silnego wiatru. Stosować w temperaturach 5-25 C.

Magazynowanie: Należy stosować podstawowe zasady BHP. Produkt powinien być trzymany szczelnie zamknięty w miejscu niedostępnym dla dzieci i z dala od zwierząt. Należy unikać kontaktu preparatu ze skórą i oczami. Przed użyciem zaleca się zapoznanie z karta charakterystyki preparatu. Przechowywać w zakresie temperatur 5-30 C.

SKAŁD: związki krzemoorganiczne <8%, wodorotlenek potasu <0,5%, woda

Środki ostrożności

 

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top