ROKAmer 1010/50 Surfaktant niskopienny, składniki formulacji beczka 120 kg

Cena netto: 1 287,19 zł (10,73 zł / 1 kg)
Cena brutto: 1 583,24 zł (13,19 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: PE-01870

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Beczka
 • Zawartość:
  120 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

ROKAmer 1010/50 należy do grupy niejonowych surfaktantów typu kopolimerów blokowych tlenku etylenu i tlenku propylenu (ROKAmerów). Produkt jest wysokocząsteczkowym polimerem o specyficznej dwufunkcyjnej budowie, co oznacza, że posiada dwie grupy hydrofilowe. Cecha ta wyróżnia grupę ROKAmerów na tle innych surfaktantów niejonowych i determinuje ich właściwości.  ROKAmer 1010/50 odznacza się najwyższą hydrofilowością spośród całej grupy ROKAmerów.

Produkt tylko dla firm
ROKAmer 1010/50 Surfaktant niskopienny, składniki formulacji beczka 120 kg

Zastosowanie

Produkt charakteryzuje się zawartością około 50% substancji aktywnej i ma postać klarownej cieczy o barwie jasnożółtej. Temperatura krzepnięcia produktu wynosi poniżej -5oC. ROKAmer 1010/50 nie posiada punktu zmętnienia w wodzie, co oznacza, że tworzy klarowne roztwory nawet w bardzo gorącej wodzie, tj. do 100°C.

Ze względu na swoją wysoką hydrofilowość i specyficzną budowę ROKAmer 1010/50 jest wykorzystywany przede wszystkim jako emulgator wosków polietylenowych. Produkty typu emulsji utworzonych z jego udziałem są stosowane w przemyśle farb i lakierów.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top