ROKAmer 2950 Surfaktant niskopienny, składniki formulacji beczka 110 kg

Cena netto: 1 652,03 zł (15,02 zł / 1 kg)
Cena brutto: 2 032,00 zł (15,02 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: PE-00055

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Beczka
 • Zawartość:
  110 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

ROKAmer 2950 to produkt występujący jako składnik preparatów o działaniu emulgującym, piorącym, dyspergującym, zwilżającym i zmiękczającym. Produkt charakteryzuje się niskimi zdolnościami pianotwórczymi. Może być stosowany w środowisku czynników utleniających, redukujących i w środowisku twardej wody. Jest aktywny w zimnej wodzie, w kąpielach kwaśnych i obojętnych oraz rozcieńczonych alkaliach. 

Produkt dostępny na zamówienie. Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie terminu realizacji.

Produkt tylko dla firm
ROKAmer 2950 Surfaktant niskopienny, składniki formulacji beczka 110 kg

Zastosowanie

ROKAmer 2950 może być stosowany w mieszaninach z innymi niejonowymi środkami pomocniczymi oraz w mieszaninach z anionowymi i kationowymi środkami powierzchniowo czynnymi  np. jako dodatek w procesie produkcji opakowań do żywności lub materiałów przeznaczonych do  kontaktu z żywnością.

Produkt jest dopuszczony do stosowania jako niebezpośredni dodatek do żywności na podstawie list opublikowanych przez amerykańską organizację FDA (Food and Drugs Agency).

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top