Rokopol M1180

Cena netto: od 3 531,88 zł od 3 531,88 zł
Cena brutto: od 4 344,21 zł od 4 344,21 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: PCC-K-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Rokopol M1180 - wysokiej jakości produkt, posiada szerokie spektrum zastosowania. wykorzystywany do produkcji elastycznych pianek poliuretanowych, pianek viscoelastycznych (termoplastycznych) oraz jako dodatek do produkcji pianek typu HR (wysokoplastycznych) jako „otwieracz komórek” – „cell opener”.

Termin realizacji do 14 dni roboczych.

Produkt tylko dla firm

Zastosowanie

Do produkcji elastycznych pianek poliuretanowych typu soft, hyper soft o szerokim zakresie gęstości i dużej odporności na „scorch”, pianek viscoelastycznych (termoplastycznych) oraz jako dodatek do produkcji pianek typu HR (wysokoelastycznych) jako „otwieracz komórek” – „cell opener”.

Właściwości

Nazwa chemiczna: Poliol polieterowy. 
Nr CAS: 9082-00-2
Stan skupienia: Ciecz
Zapach: Łagodny. Charakterystyczny.
Barwa: Bezbarwny
Gęstość: 1,09 g/cm³ [25°C]
Lepkość: Dynamiczna (temperatura pokojowa): 1350 mPa·s

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top