Rokopol MH2012 - DPPL 1000 kg

Cena netto: 16 647,14 zł (16,65 zł / 1 kg)
Cena brutto: 20 475,98 zł (20,48 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: PCC-00064

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  DPPL
 • Zawartość:
  1000 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Rokopol® MH2012 jest dyspersją kopolimeru styren-akrylonitryl w reaktywnym oksyalkilenowanym poliolu. Produkt występuje w postaci białej, nieprzezroczystej cieczy. Wyrób zawiera antyutleniacze (wyłączając BHT) i charakteryzuje się wysoką czystością oraz niską emisją. Produkt  posiada liczbę hydroksylową w zakresie 27-30 mgKOH/g, a jego lepkość dynamiczna mieści się w zakresie 1500-2500 mPas w temperaturze 25°C.

Termin realizacji do 14 dni roboczych.

Produkt tylko dla firm
Rokopol MH2012 - DPPL 1000 kg

Zastosowanie

Rokopol® MH2012 jest dyspersją kopolimeru styren-akrylonitryl w reaktywnym oksyalkilenowanym poliolu. Produkt występuje w postaci białej, nieprzezroczystej cieczy. Wyrób zawiera antyutleniacze (wyłączając BHT) i charakteryzuje się wysoką czystością oraz niską emisją. Produkt posiada liczbę hydroksylową w zakresie 27-30 mgKOH/g, a jego lepkość dynamiczna mieści się w zakresie 1500-2500 mPas w temperaturze 25°C.
Rokopol® MH2012 może być wykorzystywany do produkcji wysokoelastycznych pian poliuretanowych systemem typu ciągłego (slabstock), do produkcji periodycznej (batch) oraz do wytwarzania pian formowanych (moulding). Przy wykorzystaniu Rokopolu® MH2012, reaktywnych polioli polimerycznych oraz odpowiednio dobranych dodatków (katalizatorów, silikonów, środków spieniających) możliwe jest wyprodukowanie bloków wysokoelastycznej piany o przekroju prostokątnym i wysokości do 120cm. Piany charakteryzują się dużą odpornością na efekt trapezowania (cold-flow). Dzięki swoim wysokim parametrom produkt może być szeroko stosowany w branży meblarskiej do produkcji materaców oraz mebli wymagających pianki o podwyższonej twardości.

Główne zalety aplikacyjne Rokopolu® MH2012:

 • możliwość produkcji pian o gęstościach od 23 do 80 kg/m3 przy przedziałach twardości od 2 – 5kPa i elastyczności do 65%,
 • zastosowanie produktu pozwala na wyprodukowanie piany o wytrzymałości na rozerwanie powyżej 60 kPa i wydłużeniu względnym przy zerwaniu do 70%,
 • możliwość stosowania poliolu z reaktywnymi poliolami polimerycznymi w celu m.in. podwyższenia twardości piany, zniwelowania otwartości pianki oraz zwiększenia wysokości bloku.

Najczęściej spotykane aplikacje Rokopolu® MH2012:

 • produkcja pian elastycznych i pian wysokoodbojnych (HR),
 • poliol używany w branży meblarskiej do produkcji materacy i poduszek,
 • stosowany do produkcji pian formowanych.

Produkty wytwarzane na bazie Rokopolu® MH2012 charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Dzięki dopracowanemu procesowi produkcji, wyrób odznacza się bardzo dobrymi parametrami oraz szerokim wachlarzem możliwych zastosowań.

Właściwości i zastosowania:

 • wysoka czystość oraz niska emisja;
 • możliwość otrzymywania pian elastycznych o bardzo dobrych parametrach gęstości i elastyczności (High Resilience);
 • kompatybilność z reaktywnymi poliolami polimerycznymi pozwala na rozszerzenie możliwości aplikacyjnych;
 • zastosowanie produktu w branży meblarskiej do produkcji pian formowanych;

Właściwości

Nazwa chemiczna: Dyspersja kopolimeru styren-akrylonitryl w reaktywnym poliolu polieterowym
Numer CAS: -
Stan skupienia: Ciecz
Barwa: Biały
Zapach: Łagodny. Charakterystyczny.
pH: Niedostępne
Gęstość: 1.03 g/cm³ [25°C]
Lepkość: Dynamiczna (temperatura pokojowa): 2000 mPa·s

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Produkt tylko dla firm

Rokopol MH2012 - beczka 200 kg

Cena netto: 3 465,64 zł
Cena brutto: 4 262,74 zł
Produkt tylko dla firm

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top