Rokrysol PZW Kopolimer beczka 130 kg

Cena netto: 3 233,26 zł (24,87 zł / 1 kg)
Cena brutto: 3 976,91 zł (30,59 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: PE-01639

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Beczka
 • Zawartość:
  130 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Rokrysol PZW to doskonały dyspergator pigmentów nieorganicznych w przemyśle farb i lakierów. Produkt handlowy występuje w formie 30% roztworu soli sodowej kwasu poliakrylowego, o przybliżonej masie cząsteczkowej 10000 g/mol. Przyjmuje postać klarownej lub lekko mętnej cieczy o barwie żółtej.

Produkt tylko dla firm
Rokrysol PZW Kopolimer beczka 130 kg

Zastosowanie

Rokrysol PZW doskonale sprawdza się jako środek dyspergujący pigmenty nieorganiczne, w szczególności biel tytanową i wypełniacze mineralne. Może być stosowany przy produkcji wolnych od LZO wodorozcieńczalnych białych farb do wnętrz i na zewnątrz oraz koncentratów bieli tytanowej. Rokrysol PZW wykazuje kompatybilność z dostępnymi na rynku dyspersjami akrylowymi, styrenowo-akrylowymi, homo- i kopolimerów octanu winylu. Ponadto cechuje go zgodność z powszechnie stosowanymi modyfikatorami reologii.

Produkt posiada wysoką aktywność, stabilizując wyrób przy niskim stężeniu. Dodatkowo korzystnie wpływa na rozdyspergowanie pigmentów, poprawiając ich kompatybilność w wyrobie.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top