Roksol CCP Środki przeciwzamarzające kanister 20 kg

Cena netto: 798,21 zł (39,91 zł / 1 kg)
Cena brutto: 981,80 zł (49,09 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: PE-01511

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Kanister
 • Zawartość:
  20 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Roksol CCP/KONC. jest mrozoodpornym, skoncentrowanym preparatem obniżającym temperaturę krzepnięcia preparatów przemysłowych. Stosowany jest także jako medium chłodzące. Przyjmuje postać klarownej lub lekko mętnej cieczy o barwie niebieskiej. Produkt skoncentrowany ma bardzo niską temperaturę krzepnięcia, tj. poniżej -55°C.

Produkt tylko dla firm
Roksol CCP Środki przeciwzamarzające kanister 20 kg

Zastosowanie

W zależności od ilości dodatku wody do produktu, można otrzymać roztwór o pożądanej temperaturze krzepnięcia. Roksol CCP/KONC., oprócz rozpuszczalności w wodzie, łatwo rozpuszcza się również w alkoholach i glikolach. Nie powoduje korozji urządzeń i instalacji, ponieważ zawiera w swoim składzie starannie dobrane inhibitory korozji. Cechy te ułatwiają transport i magazynowanie oraz operowanie tym produktem w warunkach procesowych.

Dzięki powyższym właściwościom wyrób jest stosowany w środkach gaśniczych o obniżonej temperaturze krzepnięcia, jako środek zapobiegający zamarzaniu węgla i miału na hałdach, składnik płynów do chłodnic czy domieszek do betonu. Używany jest także w instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych, grzewczych, solarnych i pompach ciepła.  Sprawdza się jako chłodziwo w układach zamkniętych, np. w przemyśle spożywczym.

Roksol CCP/KONC. jest produktem bezpiecznym, niesklasyfikowanym.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top