Roksol HSG Emulgator beczka 190 kg

Cena netto: 2 356,00 zł (12,40 zł / 1 kg)
Cena brutto: 2 897,88 zł (15,25 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: P.E.-00062

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Beczka
 • Zawartość:
  190 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Roksol HSG to trudnopalna ciecz hydrauliczno-smarna stosowana w urządzeniach hydraulicznych w przemyśle górniczym i metalurgicznym.

Produkt dostępny na zamówienie. Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie terminu realizacji.

Produkt tylko dla firm
Roksol HSG Emulgator beczka 190 kg

Zastosowanie

Roksol HSG jest trudnopalną cieczą hydrauliczną do zastosowań w  przemyśle wydobywczym, koksowniczym, hutniczym oraz metalurgicznym. Produkt oparty jest na bazie oleju naturalnego, związków powierzchniowo czynnych, glikoli, polimerów, inhibitorów korozji oraz specjalnego pakietu dodatków uszlachetniających oraz wody. Jest mieszaniną w postaci czerwonej, oleistej cieczy z tendencją do zamglenia.

Roksol HSG dobrze rozpuszcza się w wodzie oraz w niskich alkoholach alifatycznych. Temperatura krzepnięcia Roksolu HSG jest na poziomie -15˚C, co ułatwia operowanie tym wyrobem w warunkach procesowych. Jednocześnie produkt nie wymaga szczególnego traktowania podczas magazynowania, jak również podczas transportu.

Produkt wykazuje właściwości smarne, dzięki czemu może być stosowany w przemyśle metalurgicznym jako trudnopalny olej. Zawartość wody na poziomie 40-50% wag., jak również dobór pozostałych komponentów mieszaniny, zapewnia trudnopalność kompozycji Roksolu HSG. Trudnopalność jest jedną z pożądanych cech zwłaszcza w warunkach, gdzie istnieje zwiększone ryzyko pożaru. Roksol HSG jest przeznaczony do stosowania w układach hydraulicznych maszyn pracujących w szczególnie trudnych warunkach, np. w górnictwie.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top