Sól tabletkowa, chlorek sodu

Cena netto: od 579,15 zł od 579,15 zł
Cena brutto: od 712,35 zł od 712,35 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: KOS-K-0006

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
    0
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Sól tabletkowana 25 kg chlorek sodu w postaci okrągłych białych kapsułek zakończonych powierzchnią cylindryczną. Tabletki solne wykorzystywane są do procesów zmiękczania wody, dzięki którym zwiększa się żywotność oraz czas bezawaryjnej pracy w przydomowych urządzeniach takich jak pralki, zmywarki oraz baterie do wody.

UWAGA: oferujemy produkt jedynie renomowanych producentów.

Sól tabletkowa, chlorek sodu

Zastosowanie

Tabletki solne, chlorek sodu (NaCl), dzięki swoim właściwością zmiękczającym wodę pozytywnie wpływają na żywotność i trwałość sprzętu AGD takiego jak zmywarki oraz pralki. Sam proces zmiękczania wody to proces polegający na całkowitym lub przynajmniej częściowym usunięcia z tzw. twardej wody kationów wapnia (Ca2+), kationów magnezu (Mg2+), żelaza (II) (Fe2+) oraz manganu (II) (Mn2+). Wartość współczynnika twardości wody ma wpływ na napięcie powierzchniowe. Im jest ono większe tym więcej trzeba wykorzystać środków czyszczących do wyczyszczenia ubrań lub umycia naczyń. Użytkowanie bez odpowiedniej ochrony może spowodować powstawanie kamienia kotłowego, co ma wpływ na trwałość urządzeń, z których korzystamy. Twarda woda może również uszkadzać baterię zlewowe oraz czajniki które pod wpływem osadzania się kamienia kotłowego tracą swoje właściwości. Skorzystanie z tabletek solnych jest to z punktu ekonomicznego korzystniejsze rozwiązanie, które pozwoli nam zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy. Jest to polski produkt o najwyższej, jakości. Tabletki solne są zgodne z normami obowiązującymi w Polsce (PN-86/C-84081/02). Dzięki swoim gabarytom ( średnica 25mm, grubość 17mm, masa 14-15g) może być wykorzystywany w nowoczesnych jak i starszych urządzeniach.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top