Sól tabletkowa, chlorek sodu

Cena netto: od 269,84 zł od 269,84 zł
Cena brutto: od 331,90 zł od 331,90 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: KOS-K-0006

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Sól tabletkowana 25 kg chlorek sodu w postaci okrągłych białych kapsułek zakończonych powierzchnią cylindryczną. Tabletki solne wykorzystywane są do procesów zmiękczania wody, dzięki którym zwiększa się żywotność oraz czas bezawaryjnej pracy w przydomowych urządzeniach takich jak pralki, zmywarki oraz baterie do wody.

UWAGA: oferujemy produkt jedynie polskich, renomowanych producentów, tj. Ciech i Orlen (Solino).

Sól tabletkowa, chlorek sodu

Zastosowanie

Tabletki solne, chlorek sodu (NaCl), dzięki swoim właściwością zmiękczającym wodę pozytywnie wpływają na żywotność i trwałość sprzętu AGD takiego jak zmywarki oraz pralki. Sam proces zmiękczania wody to proces polegający na całkowitym lub przynajmniej częściowym usunięcia z tzw. twardej wody kationów wapnia (Ca2+), kationów magnezu (Mg2+), żelaza (II) (Fe2+) oraz manganu (II) (Mn2+). Wartość współczynnika twardości wody ma wpływ na napięcie powierzchniowe. Im jest ono większe tym więcej trzeba wykorzystać środków czyszczących do wyczyszczenia ubrań lub umycia naczyń. Użytkowanie bez odpowiedniej ochrony może spowodować powstawanie kamienia kotłowego, co ma wpływ na trwałość urządzeń, z których korzystamy. Twarda woda może również uszkadzać baterię zlewowe oraz czajniki które pod wpływem osadzania się kamienia kotłowego tracą swoje właściwości. Skorzystanie z tabletek solnych jest to z punktu ekonomicznego korzystniejsze rozwiązanie, które pozwoli nam zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy. Jest to polski produkt o najwyższej, jakości. Tabletki solne są zgodne z normami obowiązującymi w Polsce (PN-86/C-84081/02). Dzięki swoim gabarytom ( średnica 25mm, grubość 17mm, masa 14-15g) może być wykorzystywany w nowoczesnych jak i starszych urządzeniach.

Termin realizacji wynosi 2-3 dni robocze

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top