Sorbent naturalny 300 kg - Polsorb G100

Cena netto: 614,63 zł (2,05 zł / 1 kg)
Cena brutto: 755,99 zł (2,52 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 4 szt.

Kod produktu: KOS-00029

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Worek
 • Zawartość:
  300 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
  Półpaleta 15 szt.
 • pH:
  8
 • Odczyn:
  Obojętny
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Sorbent naturalny 300 kg – Polsorb G100 drobnoziarnista (0,01-1mm) naturalna substancja wykorzystywana do pochłaniania ropopochodnych produktów z dróg, gruntów i posadzek. Polsorb G100 stosuje się najczęściej przez służby drogowe oraz stacje paliw do oczyszczania i neutralizacji wycieków takich substancji jak: oleje, smary, paliwa i innych substancji szkodliwych.

Sorbent naturalny 300 kg - Polsorb G100

Zastosowanie

Sorbent naturalny sypki drobnoziarnisty powstaje podczas procesu rozdrabniania materiału mineralnego skalnego a następnie poddaniu go obróbce termicznej. Dzięki zastosowaniu obróbki termicznej zwiększa swoją powierzchnie chłonną od 30% nawet do 300%.

Sorbent naturalny Polsorb G100 został przebadany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego i uzyskał certyfikat Polskiego Instytutu Badawczego.

Postępowanie z odpadami:

Pozostałości zbierać do pojemników na odpady. Usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami. W katalogu odpadów wg Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 września 2001 roku w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. Nr 112 z 2001r. poz.1206) znajduje się w grupie o kodzie 15 01 01 (opakowania z tektury i papieru).Puste opakowania powinny być usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami lub oddane do odzysku.

Właściwości

Właściwości fizykochemiczne sorbentu zależne są od jego barwy. Dostępne na rynku są sorbenty w kolorach: szarym, żółtym, białym oraz niebieskim. Sorbent Polsorb G100 jest to drobnoziarnisty jasno popielaty proszek wykorzystywany do pochłaniania wody, olejów mineralnych, płynów chłodniczych i hydraulicznych, produktów ropopochodnych, tłuszcze oraz rozcieńczalniki. Po zastosowaniu sorbentu Polsorb G100 na powierzchnie zanieczyszczoną, produkt wchłania rozlaną substancję i pozostawia czystą, bezpieczną oraz suchą powierzchnię. Sorbent Polsorb G100 jest środkiem niepalnym może być również stosowany, jako środek do gaszenia niewielkich ognisk pożaru.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top