Sorbent naturalny Polsorb G100

Cena netto: od 765,00 zł od 765,00 zł
Cena brutto: od 940,95 zł od 940,95 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: KOS-K-0009

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
    0
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Sorbent naturalny 20 kg – Polsorb G100 drobnoziarnista (0,01-1mm) naturalna substancja wykorzystywana do pochłaniania ropopochodnych produktów z dróg, gruntów i posadzek. Polsorb G100 stosuje się najczęściej przez służby drogowe oraz stacje paliw do oczyszczania i neutralizacji wycieków takich substancji jak: oleje, smary, paliwa i innych substancji szkodliwych.

Sorbent naturalny Polsorb G100

Zastosowanie

Sorbent naturalny sypki drobnoziarnisty powstaje podczas procesu rozdrabniania materiału mineralnego skalnego a następnie poddaniu go obróbce termicznej. Dzięki zastosowaniu obróbki termicznej zwiększa swoją powierzchnie chłonną od 30% nawet do 300%.

Sorbent naturalny Polsorb G100 został przebadany przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego i uzyskał certyfikat Polskiego Instytutu Badawczego.

Postępowanie z odpadami:

Pozostałości zbierać do pojemników na odpady. Usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami. W katalogu odpadów wg Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 września 2001 roku w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. Nr 112 z 2001r. poz.1206) znajduje się w grupie o kodzie 15 01 01 (opakowania z tektury i papieru).Puste opakowania powinny być usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami lub oddane do odzysku.

Właściwości

Właściwości fizykochemiczne sorbentu zależne są od jego barwy. Dostępne na rynku są sorbenty w kolorach: szarym, żółtym, białym oraz niebieskim. Sorbent Polsorb G100 jest to drobnoziarnisty jasno popielaty proszek wykorzystywany do pochłaniania wody, olejów mineralnych, płynów chłodniczych i hydraulicznych, produktów ropopochodnych, tłuszcze oraz rozcieńczalniki. Po zastosowaniu sorbentu Polsorb G100 na powierzchnie zanieczyszczoną, produkt wchłania rozlaną substancję i pozostawia czystą, bezpieczną oraz suchą powierzchnię. Sorbent Polsorb G100 jest środkiem niepalnym może być również stosowany, jako środek do gaszenia niewielkich ognisk pożaru.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top