Superplastyfikator BG97 40, kontener 1000 kg

Cena netto: 3 125,20 zł (3,13 zł / 1 kg)
Cena brutto: 3 844,00 zł (3,84 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: RO-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  1000 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Superplastyfikator BG97 40 jest głównie stosowany w przemyśle budowlanym jako domieszka upłynniająca i uplastyczniająca mieszankę betonową oraz zaprawę cementową. Może być również używany jako upłynniacz i reduktor wody w produkcji płyt kartonowo-gipsowych, pozwalając na obniżenie kosztów suszenia gotowego wyrobu.

Produkt tylko do zastosowania profesjonalnego.

Produkt na zamówienie, czas realizacji 5-7 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia.

Superplastyfikator BG97 40, kontener 1000 kg

Zastosowanie

Superplastyfikator BG97 40 jest roztworem wodnym soli sodowej polikondensatu kwasów naftalenosulfonowych z formaldehydem (NSF) charakteryzującym się właściwościami niezbędnymi do produkcji betonu o bardzo dobrej urabialności i wytrzymałości. Wykazuje wysoką efektywność jako plastyfikator mieszanki betonowej, poprawiając jej urabialność przy zachowaniu stałego stosunku wody do cementu i jednocześnie nie pogarszając wytrzymałości betonu stwardniałego na ściskanie. Dzięki temu można uzyskać oszczędności w kosztach pracy podczas wypompowywania mieszanki. Jednak głównym składnikiem wpływającym na cenę betonu jest cement, którego ilość w recepturze można zredukować używając Superplastyfikatora BG97 40. Domieszka ta pozwala na obniżenie ilość użytej wody zarobowej nawet o 25%, zmniejszając jednocześnie zużycie cementu (przy zachowaniu stałego stosunku wodno-cementowego). Podobną właściwość wykazuje ona w mieszance z gipsem podczas produkcji płyt kartonowo-gipsowych. Innym ważnym aspektem w produkcji betonu jest zachowanie urabialności mieszanki betonowej w czasie. Dzięki właściwościom opóźniającym wiązanie cementu, którymi cechuje się superplastyfikator, możliwe jest przedłużenie urabialności, a w związku z tym również transport mieszanki betonowej na większe odległości nawet w okresie letnim. Istotą konstrukcji betonowej jest jej trwałość i wytrzymałość, które ulegają poprawie gdy zastosujemy domieszkę. Z badań wynika, że beton stwardniały z domieszką Superplastyfikatora BG97 40 ma wytrzymałość na ściskanie nawet o 30% wyższą w porównaniu do betonu bez domieszki. Dzięki bardzo niskiemu stężeniu chlorków, produkt nie przyczynia się do korozji stalowych wzmocnień w konstrukcjach betonowych. Ponadto pozwala na wykonanie mieszanki betonowej w temperaturze powietrza do -5°C bez zahamowania hydratacji cementu.
Zastosowanie Superplastyfikatora BG97 40 pozwala wyprodukować tani i przyjazny środowisku beton, który jednocześnie charakteryzuje się bardzo dobrymi wytrzymałościami i właściwościami reologicznymi. Jest on głównie rekomendowany do wytwarzania betonu towarowego.

Właściwości

Nazwa chemiczna: Polimer soli sodowej kwasu naftalenosulfonowego z formaldehydem 
Numer CAS: 9084-06-4
Numer WE: Polimer
Stan skupienia: Ciecz.
Barwa: Brązowy. [Ciemny]
Zapach: Charakterystyczny. [Łagodny]
pH: 7.5 do 10.5 [Stęż. (%w/w): 5%]
Gęstość: 1.2 do 1.21 g/cm3 [20°C] 
Rozpuszczalność: Rozpuszczalny w następujących materiałach: zimnej wodzie, gorąca woda i metanol.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top