Superplastyfikator Rocrete SP, Big-Bag 500 kg

Cena netto: 3 900,00 zł (7,80 zł / 1 kg)
Cena brutto: 4 797,00 zł (9,59 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: RO-0016

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Big bag
 • Zawartość:
  500 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Superplastyfikator Rocrete SP jest związkiem powierzchniowo-czynnym będącym solą sodową polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem. Głównym zastosowaniem Rocrete SP jest tworzenie dyspersji woskowych o pożądanych właściwościach fizykochemicznych (lepkości, stabilności w czasie, wielkości cząstek zdyspergowanych). Jednak może być on również stosowany w innego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych.

Produkt na zamówienie, czas realizacji 80 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia. Minimalna ilość zamówienia 12 ton.

Superplastyfikator Rocrete SP, Big-Bag 500 kg

Zastosowanie

Rocrete SP oferowany jest w postaci proszku barwy beżowej z bardzo niską zawartością wody oraz niską gęstością nasypową. Przekłada się to na oszczędności w kosztach transportu i magazynowania produktu. Technologia produkcji Rocrete SP pozwala otrzymać produkt zawierający śladowe ilości wolnego formaldehydu i wolnego naftalenu. Dzięki temu nie posiada on klasyfikacji środowiskowej oraz nie wpływa na zawartość wolnych węglowodorów aromatycznych w wyrobach, do produkcji których jest używany.
Rocrete SP jest związkiem dyspergującym zbudowanym z hydrofobowego łańcucha organicznego i hydrofilowej nieorganicznej grupy sulfonowej. Dzięki swej budowie może adsorbować się na cząstkach ciał stałych, tworząc na nich warstwę jednoimiennych ładunków elektrycznych (grupy sulfonowe). Ich wzajemne odpychanie się powoduje rozpad aglomeratów tych cząstek. Umożliwia to wytworzenie układów najczęściej koloidalnych oraz nieulegających koagulacji zawiesin ciał stałych w ciągłej fazie ciekłej (woda). Rocrete SP powoduje utworzenie stabilnej w czasie dyspersji, uniemożliwiając ponowną agregację cząstek. Stabilność dyspersji wyraża się również poprzez stałą w czasie lepkość dynamiczną układu. Z uwagi na skomplikowanie procesu, jakim jest tworzenie dyspersji, a także na różnorodność charakterystycznych dla nich parametrów zaleca się testowanie produktu w warunkach laboratoryjnych

Rocrete SP jest bardzo dobrym dyspergatorem w układach wodnych. Jego dużą zaletą jest forma proszkowa, która ma wpływ na obniżenie kosztów transportu nawet na znaczne odległości.


Właściwości i zastosowania
• pozwala uzyskać stabilne w czasie dyspersje o pożądanych właściwościach fizykochemicznych;
• pozwala uzyskać bardzo niskie stężenie koagulatów cząstek zdyspergowanych;
• charakteryzuje się niskim stężeniem wolnego formaldehydu i naftalenu;
• bardzo niska zawartość wilgoci oraz niska gęstość nasypowa pozwalają obniżyć koszty transportu i magazynowania;
• przeznaczony gównie jako środek dyspergujący do produkcji dyspersji woskowych;

Właściwości

Nazwa chemiczna: Polimer soli sodowej kwasu naftalenosulfonowego z formaldehydem
Numer CAS: 9084-06-4
Numer WE: Polimer
Stan skupienia: Ciało stałe. [Proszek]
Barwa: Jasnobrązowy
Zapach: Charakterystyczny. [Łagodny]
pH: 7,5 - 10,5 [ 5% roztwór wodny]
Rozpuszczalność: Rozpuszczalny w następujących materiałach: zimnej wodzie, gorąca woda i metanol.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top