Tlenek Ceru Biały 1000kg

Cena netto: 16 836,00 zł
Cena brutto: 20 708,28 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: ABE-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Worek
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
  Paleta
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Tlenek Ceru Biały 1000kg to środek do renowacji powierzchni zrobionych głównie z materiałów szklanych (szyby, lustra). Ma postać białego (spotyka się też barwę lekko kremową bądź różową) pylistego proszku. Łatwo usuwa rysy bez nadmiernej ingerencji w strukturę przedmiotu poddanego odświeżeniu.

Produkt tylko dla firm
Tlenek Ceru Biały 1000kg

Zastosowanie

Tlenek Ceru Biały 1000kg to środek do renowacji powierzchni zrobionych głównie z materiałów szklanych (szyby, lustra). Ma postać białego (spotyka się też barwę lekko kremową bądź różową) pylistego proszku. Przed użyciem należy wymieszać go z wodą w proporcjach 1:1. Łatwo usuwa rysy bez przy jednoczesnej mniejszej inwazyjności niż proszek elektrokorundowy czy diament. Dzięki temu nie niszczy poddanych obróbce przedmiotów co ma znaczenie szczególnie kiedy materiał jest stosunkowo cienki. Oprócz szkła nadaję się również do polerowania plastiku, marmuru, terakoty (szczególnie gdy powierzchnia wyprowadzona jest na wysoki połysk). Dzięki łatwości użycia jest w stanie przywrócić idealny połysk bez czasochłonnego i skomplikowanego procesu.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top