Tlenek Ceru Biały 1000kg

Cena netto: 19 999,00 zł
Cena brutto: 24 598,77 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: ABE-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Worek
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
  Paleta
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Tlenek Ceru Biały 1000kg to środek do renowacji powierzchni zrobionych głównie z materiałów szklanych (szyby, lustra). Ma postać białego (spotyka się też barwę lekko kremową bądź różową) pylistego proszku. Łatwo usuwa rysy bez nadmiernej ingerencji w strukturę przedmiotu poddanego odświeżeniu.

Produkt tylko dla firm
Tlenek Ceru Biały 1000kg

Zastosowanie

Tlenek Ceru Biały 1000kg to środek do renowacji powierzchni zrobionych głównie z materiałów szklanych (szyby, lustra). Ma postać białego (spotyka się też barwę lekko kremową bądź różową) pylistego proszku. Przed użyciem należy wymieszać go z wodą w proporcjach 1:1. Łatwo usuwa rysy bez przy jednoczesnej mniejszej inwazyjności niż proszek elektrokorundowy czy diament. Dzięki temu nie niszczy poddanych obróbce przedmiotów co ma znaczenie szczególnie kiedy materiał jest stosunkowo cienki. Oprócz szkła nadaję się również do polerowania plastiku, marmuru, terakoty (szczególnie gdy powierzchnia wyprowadzona jest na wysoki połysk). Dzięki łatwości użycia jest w stanie przywrócić idealny połysk bez czasochłonnego i skomplikowanego procesu.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top