Woda demineralizowana, dejonizowana

Cena netto: od 509,58 zł od 509,58 zł
Cena brutto: od 626,78 zł od 626,78 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: WD-K-0001

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Woda demineralizowana, dejonizowana to chemicznie czysta woda pozbawiona obcych jonów w procesie dwustopniowej dejonizacji. Woda demineralizowana to produkt wysokiej jakości i czystości o szerokim zastosowaniu (woda do żelazka parowego, akwariów, rozcieńczania płynów akumulatorowych, do spryskiwaczy, układów chłodniczych pojazdów, do uzyskiwania czystych roztworów). Produkt nie nadaje się do spożycia.

Woda demineralizowana, dejonizowana

Zastosowanie

Woda demineralizowana to idealnie czysta woda, która powstaje w procesie wielokrotnej demineralizacji (zostaje pozbawiona obcych jonów, które zostają wymienione na jony wodorowe). Woda dejonizowana została przebadana laboratoryjnie, posiada neutralne pH, nie zawiera jakichkolwiek pierwiastków ani twardości. Woda demineralizowana to produkt o szerokim spectrum zastosowania (woda do żelazek parowych, nawilżaczy powietrza, akwariów, rozcieńczania substancji chemicznych, płynów akumulatorowych, płynów do spryskiwaczy, do obróbki fotograficznej). Produkt regularnie stosowany powoduje samooczyszczanie się urządzeń oraz zapobiega ponownemu gromadzeniu się kamienia. Przedłuża trwałość urządzeń.

Właściwości

Jakość wody odmineralizowanej w kanistrze Przewodnictwo max. 80 µS/cm pH produktu 5,0-7,5 Zawartość sumaryczna wapnia i magnezu odH

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top