Woda demineralizowana, dejonizowana

Cena netto: od 799,00 zł od 799,00 zł
Cena brutto: od 982,77 zł od 982,77 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: WD-K-0001

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
    0
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Woda demineralizowana, dejonizowana to chemicznie czysta woda pozbawiona obcych jonów w procesie dwustopniowej dejonizacji. Woda demineralizowana to produkt wysokiej jakości i czystości o szerokim zastosowaniu (woda do żelazka parowego, akwariów, rozcieńczania płynów akumulatorowych, do spryskiwaczy, układów chłodniczych pojazdów, do uzyskiwania czystych roztworów). Produkt nie nadaje się do spożycia.

Woda demineralizowana, dejonizowana

Zastosowanie

Woda demineralizowana to idealnie czysta woda, która powstaje w procesie wielokrotnej demineralizacji (zostaje pozbawiona obcych jonów, które zostają wymienione na jony wodorowe). Woda dejonizowana została przebadana laboratoryjnie, posiada neutralne pH, nie zawiera jakichkolwiek pierwiastków ani twardości. Woda demineralizowana to produkt o szerokim spectrum zastosowania (woda do żelazek parowych, nawilżaczy powietrza, akwariów, rozcieńczania substancji chemicznych, płynów akumulatorowych, płynów do spryskiwaczy, do obróbki fotograficznej). Produkt regularnie stosowany powoduje samooczyszczanie się urządzeń oraz zapobiega ponownemu gromadzeniu się kamienia. Przedłuża trwałość urządzeń.

Właściwości

Jakość wody odmineralizowanej w kanistrze Przewodnictwo max. 80 µS/cm pH produktu 5,0-7,5 Zawartość sumaryczna wapnia i magnezu odH

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top