Zabezpiecz swoje ubrania na zimę.

TopMeister SportZima to jedna z najbardziej oczekiwanych pór roku. Magia świąt, śnieg, sporty zimowe. Jest to również czas, kiedy jesteśmy zmuszeni zmienić naszą garderobę na znacznie cieplejszą. Niestety, od kilku lat zima kojarzy się raczej z deszczem, a nie ze skrzypiącym pod butami śniegiem. Nic nie wskazuje na to, żeby w tym roku było inaczej. Osobiście marzę o tym, żeby usłyszeć, że „zima znowu zaskoczyła drogowców”. Właściwie niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy śnieg, w zimie jest zimno i mokro. Zatem dobrze jest zadbać o naszą odzież, żeby przetrwać do wiosny. A suche buty i kurtki to podstawa, aby uniknąć przeziębienia.

Ciepłe kurtki i buty, które są podstawą naszego zimowego ubioru, często są bardziej narażone na deszcz i błoto, niż na śnieg i mróz. Czasem po jednym sezonie lub po praniu, tracą swoje fabryczne właściwości hydrofobowe. Co wtedy zrobić?


Można oczywiści kupić nową kurtkę i buty, ale to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Można jednak, dysponując odpowiednimi preparatami, sprawić, że nasze kurtki, czapki, rękawiczki i buty w kontakcie z deszczem, mokrym śniegiem i błotem będą zachowywały się jak nowe. Tu z pomocą przychodzą nam nowoczesne technologie, w tym przypadku – nanotechnologia. Właśnie z wykorzystaniem tej technologii powstały preparaty do zabezpieczenia naszej odzieży i butów. Poznaj produkty TopMeister i zabezpiecz się przed deszczem i pluchą.


Spis treści:

Impregnat do zabezpieczania ubrań sportowych nanopowłoka - TopMeister Sport

Impregnat do zabezpieczania obuwia sportowego - TopMeister Sport

Antybakteryjny dezodorant do obuwia sportowego - TopMeister Sport

 

Impregnat do zabezpieczania ubrań sportowych nanopowłoka - TopMeister Sport

Impregnat do odzieży służy do zabezpieczania ubrań w czasie deszczu i podczas zimy. Chronione jest każde pojedyncze włókno, dzięki czemu działa niezwykle skutecznie. Zastosowana nanopowłoka przedłuża żywotność i barwę impregnowanego materiału. Nanopowłoka TopMeister Sport do ubrań sportowych jest paroprzepuszczalna – pozwala to na swobodne oddychanie tkanin. Nie niszczy membrany ochronnej, a zabezpieczony materiał zachowuje oddychające właściwości.

Impregnat do zabezpieczania obuwia - TopMeister Sport

Impregnat podnosi odporność na przemakanie, zapobiega przywieraniu błota. Innowacyjny skład impregnatu gwarantuje, że materiał nie zmieni faktury, ani wyglądu. Buty są zabezpieczone przed przemakaniem w deszczowe i śnieżne dni. Impregnacja butów sportowych pozwoli na zachowanie komfortu uprawiania sportu. Impregnat jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Zaimpregnowane buty są paroprzepuszczalne, co pozwala na swobodne oddychanie obuwia, a preparat nie niszczy membrany ochronnej.

Antybakteryjny dezodorant do obuwia sportowego - TopMeister

Innowacyjny preparat w formie dezodorantu, skutecznie usuwa i neutralizuje nieprzyjemne zapachy z obuwia. Posiada cenne zawartości roślinnych związków antyzapachowych, które usuwają zapachy natychmiast po zastosowaniu. Dezodorant zawiera jony srebra, które zapewniają długotrwałą ochronę obuwia przed powstawaniem jakichkolwiek nieprzyjemnych zapachów. Produkt nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji, jak i również nie powoduje alergii, jest neutralny dla zdrowia ludzi i zwierząt. TopMeister Sport antybakteryjny dezodorant do obuwia można z powodzeniem stosować w obuwiu narciarskim, codziennym, jak i również w łyżwach oraz rolkach.


Produkty TopMeister Sport:


Antybakteryjny dezodorant do obuwia sportowego 100 ml - TopMeister SportImpregnat do zabezpieczania ubrań sportowych nanopowłoka 250 ml - TopMeister Sport

Impregnat do zabezpieczania obuwia sportowego 100 ml - TopMeister Sport

 

 

<< Poprzedni     Powrót do bloga     Następny>>

belka

*Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny. Przedstawiony opis, w szczególności zastosowanie produktów ma charakter przykładowy i stanowi niewiążącą informację o charakterystyce i możliwościach ich wykorzystania/zastosowania. W każdym przypadku przed zastosowaniem produktu należy zasięgnąć porady specjalisty czy konkretne wykorzystanie jest bezpieczne i uzasadnione. Nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za stosowanie proponowanych rozwiązań, nawet w bardzo podobnych sytuacjach.

Back to top