Dyspergator Rodys C, kontener 1000 kg

Cena netto: 5 250,00 zł (5,25 zł / 1 kg)
Cena brutto: 6 457,50 zł (6,46 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Obecna cena jest najniższą (od 30 dni).

Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: RO-0038

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  DPPL
 • Zawartość:
  1000 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Dyspergator Rodys C to sól sodowa polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem o tak zwanym średnim stopniu kondensacji. Wyrób szczególnie dobrze sprawdza się jako dyspergator agrochemikaliów oraz w przemyśle włókienniczym i garbarskim. Może być stosowany w różnego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych.

Dyspergator Rodys C dostępny jest w opakowaniach:

Produkt na zamówienie, czas realizacji 5-7 dni roboczych licząc od daty potwierdzenia zamówienia.

Dyspergator Rodys C, kontener 1000 kg

Zastosowanie

Rodys C to sól sodowa polikondensatu kwasów naftalenowych z formaldehydem o tak zwanym średnim stopniu kondensacji. Dostarczany jest w formie 40% roztworu wodnego i brązowej barwie. Technologia jego produkcji pozwala otrzymać produkt zawierający śladowe ilości wolnego formaldehydu i wolnego naftalenu. Dzięki temu nie posiada on klasyfikacji środowiskowej oraz nie wpływa na zawartość wolnych węglowodorów aromatycznych w wyrobach, do produkcji których jest używany.

Rodys C to dyspergator zbudowany z łańcucha organicznego, wykazującego właściwości hydrofobowe, oraz hydrofilowej nieorganicznej grupy sulfonowej. Taka budowa pozwala mu na absorbowanie się na cząstkach ciał stałych i tworzenie na nich warstwy jednoimiennych ładunków elektrycznych (grupy sulfonowe). Ładunki te odpychają się wzajemnie, prowadząc do rozpadu aglomeratów cząstek. Dzięki temu możliwe jest wytworzenie układów koloidalnych oraz nieulegających koagulacji zawiesin ciał stałych w ciągłej fazie ciekłej (wodzie).

Rodys C umożliwia tworzenie stabilnej w czasie dyspersji, co przejawia się w bardzo niskiej tendencji do ponownej agregacji cząstek oraz stałej w czasie lepkości dynamicznej układu. Otrzymane dyspersje wodne charakteryzują się odpowiednią wielkością cząstek zdyspergowanych oraz lepkościami umożliwiającymi ich pompowalność.

Wyrób szczególnie dobrze sprawdza się jako dyspergator agrochemikaliów oraz w przemyśle włókienniczym i garbarskim. Może być stosowany w różnego rodzaju układach koloidalnych lub trwałych zawiesinach wodnych. Z uwagi na skomplikowanie procesu, jakim jest tworzenie dyspersji, oraz na różnorodność charakterystycznych dla nich parametrów zaleca się testowanie produktu w warunkach laboratoryjnych.
Rodys C to wysokiej jakości produkt i rekomendowany jest do tworzenia dyspersji w układach wodnych.

Właściwości

 • pozwala uzyskać stabilne w czasie dyspersje o pożądanych właściwościach fizykochemicznych;
 • pozwala uzyskać bardzo niskie stężenie koagulatów cząstek zdyspergowanych;
 • charakteryzuje się niskim stężeniem wolnego formaldehydu i naftalenu;
 • przeznaczony jako środek dyspergujący ogólnego zastosowania do produkcji dyspersji wodnych;
 • szczególnie dobrze sprawdza się jako dyspergator w przemyśle agrochemicznym i włókienniczym;

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top